Валюта: Гривна

Батарея до ДБЖ LogicPower LPM MG 12В 7.5Ач (6554)

Код товару: 782826

Фото - Батарея до ДБЖ LogicPower LPM MG 12В 7.5Ач (6554)
Напруга - 12 В, ємність - 7.5 Ач, призначення - для ДБЖ, особливості - мультигелева

Подробнее

шт.

537 грн

Батарея до ДБЖ LogicPower LPM MG 12В 7.5Ач (6554) відрізняється надійністю, стабільністю в роботі і відповідає стандартам якості. Вона має ємність 7.5 А / ч, а напруга батареї складає 12 В. Ця батарея вбудовується в ДБЖ і практично не вимагає ніякого обслуговування. Якщо з якоїсь причини Ваша акумуляторна батарея ДБЖ перестала виконувати свої функції (збільшення часу зарядки або повністю вихід з ладу), замініть її на акумуляторну батарею від відомого виробника LogicPower.

Завдяки заміні старої акумуляторної батареї на нову батарею до ДБЖ LogicPower LPM 12В 7.5 Ач Ваше обладнання буде продовжувати свою роботу за відсутності електроенергії, що дозволить значно підвищити продуктивність Вашої праці.

Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід'ємним елементом, завдяки ній, устаткування продовжує працювати при відключеній електроенергії. Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування. Відмінними рисами акумуляторів цієї марки є надійність роботи і відповідність всім стандартам якості.
ВиробникLogicPower
МодельLPM MG 12В 7.5Ач
Артикул6554
Напруга12 В
Ємність7.5 Ач
Призначеннядля ДБЖ
Особливостімультигелева
Країна виробництваТайвань
Гарантія, міс24