Валюта: Гривна

Батарея до ДБЖ Merlion 12V-4.5Ah (GP1245F1)

Код товару: 785001

Фото - Батарея до ДБЖ Merlion 12V-4.5Ah (GP1245F1)
12 В, 4.5 Ач, свинцево-кислотний

Подробнее

шт.

283 грн

Батарея до ДБЖ Merlion 12V-4.5Ah (GP1245) - це свинцево-кальцієвий акумулятор, вигідно відрізняється від інших виробників невисокою ціною і стабільною якістю. Застосовується в джерелах безперебійного живлення (ДБЖ), телекомунікаційному обладнанні, аварійному освітленні, системах пожежної сигналізації, переносних вимірювальних приладах, медичному обладнанні та електроінструментах.

Серія GP виконана за унікальною формулою сплаву свинцю і кальцію, завдяки якій забезпечується більша вихідна потужність, низький рівень саморозряду. Акумулятори даної серії не потребують обслуговування і працюють в будь-якому положенні. Акумулятори CSB GP мають можливість працювати в двох режимах, буферном і циклічному.

Застосовується для акумулювання енергії, як в режимі буфера, так і в режимі циклічного заряду / розряду. Працездатний в будь-якому положенні. Застосовується в ДБЖ, медичної апаратури, охоронно-пожежних сигнализациях і т. Д. Він безпечний, має низький рівень саморозряду, високонадежен. Акумулятор CSB серії GP має високу щільність енергії, характерізется низьким внутрішнім опором.
ВиробникMerlion
Модель12V-4.5Ah
АртикулGP1245F1
Напруга12 В
Ємність4.5 Ач
Призначеннядля ДБЖ
Особливостісвинцево-кислотний
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12