Валюта: Гривна

Батарея до ДБЖ Yuasa 12В 12 Ач (NP12-12)

Код товару: 846521

Фото - Батарея до ДБЖ Yuasa 12В 12 Ач (NP12-12)
Напруга - 12 В, ємність - 12 Ач, призначення - для ДБЖ, особливості - свинцево-кислотний

Подробнее

шт.

1388 грн

Батарея до ДБЖ Yuasa 12В 12 Ач (NP12-12)

Необслуговувана свинцево-кислотна батарея призначена для електронного, комунікаційного та ін. Устаткування, в т. ч. систем безпеки, джерел безперебійного живлення тощо. 

Володіє підвищеною потужністю, збільшеним терміном служби і вимагає проведення мінімального технічного обслуговування. Багаторічний досвід використання довів високий рівень якості. Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід'ємним елементом, завдяки ній, устаткування продовжує працювати при відключеній електроенергії. Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування.

Дана свинцево-кислотна, не обслуговуюча батарея характеризується низьким рівнем саморозряду. Призначення: джерела безперебійного живлення, централі охоронні сигналізації. Додаткові характеристики: електроліт має гелевидний стан, не боїться нахилу і перевороту. Залежно від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї при необхідності автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело підключене до мережі.

ВиробникYuasa
Модель12В 12 Ач
АртикулNP12-12
Напруга12 В
Ємність12 Ач
Призначеннядля ДБЖ
Особливостісвинцево-кислотний
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12