Валюта: Гривна

Акумуляторна батарея Baofeng для UV-5R Std 1800mAh BLUE (BL-5BLUE)

Код товару: 851599

Фото - Акумуляторна батарея Baofeng для UV-5R Std 1800mAh BLUE (BL-5BLUE)
Призначення - для рації, вид - стандартний, сумісність - Baofeng, модель - Baofeng UV-5R, ємність - 1800mAh, тип акумулятора - Li-Ion, напруга - 7,4V`, синій, High-copy (репліка)

Подробнее

шт.

373 грн

Акумулятори для рацій Baofeng – це сучасні акумуляторні батареї Li-ion типу. Хоч тип акумуляторів і однаковий, але посадочні місця відрізняються. Тому для кожної радіостанції Baofeng потрібна своя унікальна модель акумуляторної батареї. Крім того, багато акумуляторів для радіостанцій Baofeng сконструйовані таким чином, що підходять і до інших радіостанцій. Наприклад, посилений акумулятор для рації Baofeng BL-5L підходить до радіостанціям всієї лінійки рацій Baofeng UV-5R, Kenwood TH-F8, Voyager AirSoft та іншим аналогічним моделям.

Акумуляторна батарея Baofeng для UV-5R Std 1800mAh BLUE (BL-5BLUE) має ємність акумулятора 1800 мАч, з її допомогою вдасться продовжити автономною роботу рації Baofeng UV-5R. Рації часто використовуються далеко від міських комунікацій та електрики, для того щоб рація не розрядилася в найбільш невідповідний момент варто заздалегідь подбати про додаткове живлення рації. Посилена акумуляторна батарея Baofeng буде оптимальним рішенням даної проблеми, вона виготовлена за сучасною технологією Li-ion, і витримує 1000 циклів заряду/розряду без істотної втрати ємності.

ВиробникBaofeng
Модельдля UV-5R Std 1800mAh BLUE
АртикулBL-5BLUE
Призначеннядля рації
Видстандартний
СумісністьBaofeng
МодельBaofeng UV-5R
Ємність1800mAh
Тип акумулятораLi-Ion
Напруга7,4V`
ПартномерBL-5BLUE
Колірсиній
ПриміткаHigh-copy (репліка)
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс0