Валюта: Гривна

Акумуляторна батарея PowerPlant Nokia BN-01 (X) 1550mAh (DV00DV6312)

Код товару: 851606

Фото - Акумуляторна батарея PowerPlant Nokia BN-01 (X) 1550mAh (DV00DV6312)
Призначення - для телефону, вид - стандартний, сумісність - Nokia, модель - Nokia X, ємність - 1550mAh, тип акумулятора - Li-Ion, напруга - 3,7V, сірий, High-copy (репліка)

Подробнее

шт.

311 грн

Акумулятор PowerPlan - сучасна, легка і компактна акумуляторна батарея, яка забезпечує ваш мобільний пристрій необхідною енергією, і дозволяє досить тривалий час бути на зв'язку. Акумулятори PowerPlant мають контролер заряду, розряду і короткого замикання, що гарантує тривалу і безпечну роботу вашого акумулятора. Вибираючи PowerPlant ви отримаєте 100% якісний акумулятор для надійної і тривалої роботи вашого мобільного пристрою. Батарея вигідно відрізняється досить швидким процесом зарядки. Вона розрахована на тривалу роботу, після глибокого розряду легко відновлює свою працездатність, відсутній ефект пам'яті.

PowerPlant - це українська промислова компанія, яка працює в сфері електротехніки та електроніки. Основний асортимент компанії PowerPlant складають аксесуари для фото- відеотехніки, портативної і мобільної техніки (акумулятори, зарядні пристрої, блоки живлення), універсальні мобільні пристрої, фото і відео кабелі. Вся продукція компанії сертифікована на території України і має високу якість виготовлення.

ВиробникPowerPlant
МодельNokia BN-01 (X) 1550mAh
АртикулDV00DV6312
Призначеннядля телефону
Видстандартний
СумісністьNokia
МодельNokia X
Ємність1550mAh
Тип акумулятораLi-Ion
Напруга3,7V
ПартномерBN-01
Колірсірий
ПриміткаHigh-copy (репліка)
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12