Валюта: Гривна

Акумуляторна батарея PowerPlant ASUS Z6 3350mAh (DV00DV6320)

Код товару: 853707

Фото - Акумуляторна батарея PowerPlant ASUS Z6 3350mAh (DV00DV6320)
Призначення - для телефону, вид - стандартний, сумісність - Asus, модель - ASUS ZenFone 6, ємність - 3350mAh, тип акумулятора - Li-Ion, напруга - 3,7V, сріблястий, High-copy (репліка)

Подробнее

шт.

311 грн

Акумулятор PowerPlan - сучасна, легка і компактна акумуляторна батарея, яка забезпечує ваш мобільний пристрій необхідною енергією, і дозволяє досить тривалий час бути на зв'язку. Акумулятори PowerPlant мають контролер заряду, розряду і короткого замикання, що гарантує тривалу і безпечну роботу вашого акумулятора. Вибираючи PowerPlant ви отримаєте 100% якісний акумулятор для надійної і тривалої роботи вашого мобільного пристрою. Батарея вигідно відрізняється досить швидким процесом зарядки. Вона розрахована на тривалу роботу, після глибокого розряду легко відновлює свою працездатність, відсутній ефект пам'яті.

PowerPlant - це українська промислова компанія, яка працює в сфері електротехніки та електроніки. Основний асортимент компанії PowerPlant складають аксесуари для фото- відеотехніки, портативної і мобільної техніки (акумулятори, зарядні пристрої, блоки живлення), універсальні мобільні пристрої, фото і відео кабелі. Вся продукція компанії сертифікована на території України і має високу якість виготовлення.

ВиробникPowerPlant
МодельASUS Z6 3350mAh
АртикулDV00DV6320
Призначеннядля телефону
Видстандартний
СумісністьAsus
МодельASUS ZenFone 6
Ємність3350mAh
Тип акумулятораLi-Ion
Напруга3,7V
ПартномерC11P1325
Колірсріблястий
ПриміткаHigh-copy (репліка)
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12