Валюта: Гривна

Тросик із замком до ноутбука Ritar Number Lock (01415)

Код товару: 850094

Фото - Тросик із замком до ноутбука Ritar Number Lock (01415)
з кодом, 1.5 м

Подробнее

шт.

94 грн

Тросик із замком для ноутбука Ritar Number Lock (01415)

Замок з чотиризначним паролем, підходить для всіх ноутбуків і інших пристроїв (моніторів, проекторів, кишенькових ПК, зовнішніх накопичувачів, принтерів, сканерів, свічів, роутерів, бездротових точок доступу) оснащених спеціальним захисним роз'ємом. Міцний і надійний трос довжиною 1.5м. Товщина шнура 4 мм.

Статистика показує, що крадіжки ноутбуків найчастіше відбуваються в громадських місцях. Велике скупчення народу це місце, де можливість зіткнутися з злодюжкою дуже висока. Влаштувати розставання з майном для зазівався обивателя у таких хлопців це справа кількох секунд. Щоб зменшити ймовірність крадіжки були винайдені замки для гаджетів.

Існують захисні засоби, у яких в систему вбудовані кодові замки. При виборі такого засобу віддавайте перевагу механізмам, які не створюють труднощів щодо вирішення питання, як поміняти код на кодовому замку.

Другий різновидом буде механічний замок з ключем і міцним тросом. Користуватися таким пристроєм дуже просто і зручно. Його можна монтувати практично на будь-який мобільний техніку. Такий замок для ноутбука як механічний кріпиться до будь-якого порту. Надійність і простота в зверненні дають такого варіанту невелику перевагу перед кодовою опонентом.

Kensington Lock має вигляд механізму на міцному сталевому тросі. У конструкцію входить спеціальний фіксатор. Він впроваджується в відповідний порт гаджета. Замикання і розмикання проводиться за допомогою набору кодової комбінації на фіксаторі.

Замок цієї марки є перешкодою для запобігання випадкового крадіжки. Справитися з ним без спеціальних інструментів досить складно. Так, якщо сильно смикнути, то фіксатор піддасться, але в цьому випадку буде пошкоджений корпус ноутбука. Що робить крадіжку абсолютно безглуздою.

ВиробникRitar
МодельNumber Lock
Артикул01415
Особливостіз кодом
Довжина1.5 м
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс6