Валюта: Гривна

Антивірус Dr. Web Компл. Универсальный 45 ПК 1 год эл. лиц. (LZZ-*C-12M-45-A3)

Код товару: 762935

Фото - Антивірус Dr. Web Компл. Универсальный 45 ПК 1 год эл. лиц. (LZZ-*C-12M-45-A3)
Продукт - Універсальний, кількість користувачів - 45, тип продукту - електронний ключ, платформа - Android, MS Windows, MS Windows Mobile, Symbian OS, iOS, Mac OS, Linux, Unix, Kerio, Qbik WinGate, MIME Sweeper, MS ISA/Forefront TMG

Подробнее

шт.

21800 грн

Dr.Web Desktop Security Suite – комплексний захист робочих станцій, віртуальних і термінальних серверів, а також клієнтів вбудованих систем.
Це найкраще рішення при організації комплексного підходу до захисту корпоративної мережі від зовнішніх інтернет загроз, вірусів і шкідливого програмного забезпечення.
Dr.Web Desktop Security Suite антивірус ЦУ (центр керування забезпечить ефективний комплексний захист кожного вузла і окремого елемента корпоративної мережі.

Комплект Dr.Web «Універсальний» - це комплексний захист enterprise-класу для персональних комп'ютерів і ноутбуків, мобільних пристроїв, пошти, інтернет-шлюзів і серверів, орієнтований на підприємства малого і середнього масштабу.
Оптимізований набір програмних модулів дозволяє розгорнути повноцінну багаторівневу систему інформаційної безпеки, що задовольняє вимогам будь-якої, навіть самої вимогливої компанії.

Переваги роботи з комплектом Dr.Web «Універсальний»:
- Антивірусна програма Dr.Web Desktop Security Suite забезпечує безпеку робочих станцій і має клієнт-серверну побудову.
- Антивірус Dr.Web Server Security Suite призначений для серверів під Windows, Novell NetWare, Mac OS X Server, Unix (Samba).
- Антивірус Dr.Web Mail Security Suite –це ефективне модульне рішення для захисту пошти компанії від шкідливих об'єктів і вірусних загроз.
Програма має широкі можливості для аналізу та фільтрації вхідного і вихідного трафіку шляхом многопоточной перевірки.
Антивірус здатний до одночасної обробки великих обсягів поштових повідомлень і ідеально підходить для серверів з обмеженими системними ресурсами.
- Dr.Web Gateway Security Suite – це гнучкий антивірусний плагін для інтернет-шлюзів Unix, Kerio, MIMEsweeper і Qbik WinGate.
- Бонусний продукт Dr.Web Mobile Security Suite призначений для антивірусного захисту КПК, смартфонів і комунікаторів співробітників компанії.
- Лікуючі утиліти Dr.Web CureIt! і Dr.Web CureNet, що входять в пакет! – незамінні засоби для швидкого лікування інфікованих операційних систем і серверів.

В комплект Dr.Web «Універсальний» входять продукти: Dr.Web Desktop Security Suite, Dr.Web Server Security Suite, Dr.Web Mail Security Suite, Dr.Web Gateway Security Suite.

ВиробникDr. Web
МодельКомпл. Универсальный 45 ПК 1 год эл. лиц.
АртикулLZZ-*C-12M-45-A3
Тип антивірусапочаткове придбання
ПродуктУніверсальний
Кількість користувачів45
Тип користувачадля навчальних закладів
Тип користувачакомерційна організація
Термін дії1 рік
Тип продуктуелектронний ключ
ПлатформаAndroid
ПлатформаMS Windows
ПлатформаMS Windows Mobile
ПлатформаSymbian OS
ПлатформаiOS
ПлатформаMac OS
ПлатформаLinux
ПлатформаUnix
ПлатформаMS ISA/Forefront TMG
ПлатформаMIME Sweeper
ПлатформаQbik WinGate
ПлатформаKerio
Об'єкти захистумобільні пристрої
Об'єкти захиступоштові сервери
Об'єкти захистукомп'ютер
Об'єкти захистуфайлові сервери
Об'єкти захистуцентралізоване управління
Об'єкти захистуінтернет шлюзи
Країна виробництваРосія
Гарантія, міс0