Валюта: Гривна

Антивірус Dr. Web Security Space + Компл. защита 1 ПК 3 года эл. лиц. (LHW-BK-36M-1-A3)

Код товару: 763007

Фото - Антивірус Dr. Web Security Space + Компл. защита 1 ПК 3 года эл. лиц. (LHW-BK-36M-1-A3)
Продукт - Security Space, кількість користувачів - 1, тип продукту - електронний ключ, платформа - MS Windows, Mac OS, Linux

Подробнее

шт.

868 грн

Антивірус Dr.Web Security Space забезпечить комплексний захист вашого комп'ютера або іншого пристрою, що працює під управлінням будь-якої операційної системи Windows, Mac OS X, Linux і Android.
Dr.Web Security Space здатний ефективно і швидко виявляти віруси, лікувати систему від наслідків їх діяльності.
Dr.Web Security Space не просто видаляє заражені файли, в яких може міститися важлива інформація.
Антивірус відновлює їх, повертаючи в стан, в якому вони були до зараження.

Dr.Web Security Space пропонує комплексну протидію інтернет-загрозам.
Включає антивірус, антишпигун, антіруткіт, превентивний захист, антиспам, хмарний веб-антивірус, батьківський контроль в поєднанні з додатковим захистом від мережевих атак завдяки вбудованому фаєрволу Dr.Web Firewall.

Комплексний антивірус Dr.Web включає антируткіт з перевіркою у фоновому режимі, розширені можливості з допомогою превентивного захисту, хмарну перевірку посилань, вдосконалений Батьківський контроль і єдиний центр управління налаштуваннями.

Основні компоненти Dr.Web Security Space:
- Сканер Dr.Web для Windows – антивірусний сканер з графічним інтерфейсом, який запускається за запитом користувача або за розкладом і здійснює антивірусну перевірку комп'ютера.

- Антируткіт Dr.Web (Anti-rootkit API, arkapi) – фонове сканування на руткіти і новий arkapi.

- Превентивний захист - розширені можливості превентивного захисту комп'ютера користувача Dr.Web Security Space від зараження шляхом блокування автоматичної модифікації критичних об'єктів Windows, а також контролю деяких небезпечних дій.

- SpIDer Guard – антивірусний сторож, який постійно знаходиться в оперативній пам'яті, здійснюючи перевірку файлів і пам'яті «на льоту», а також виявляючи прояви вірусної активності;

- SpIDer Mail – поштовий антивірусний сторож, який перехоплює звернення будь-яких поштових клієнтів комп'ютера до поштових серверів по протоколах POP3/SMTP/IMAP4/NNTP, виявляє та знешкоджує поштові віруси до отримання листів поштовим клієнтом з сервера або до відправлення листа на поштовий сервер.

- Батьківський контроль - здійснює обмеження доступу користувача до ресурсів, містяться як локально, на самому комп'ютері, так і в мережі.

ВиробникDr. Web
МодельSecurity Space + Компл. защита 1 ПК 3 года эл. ли
АртикулLHW-BK-36M-1-A3
Тип антивірусапочаткове придбання
ПродуктSecurity Space
Кількість користувачів1
Тип користувачадля навчальних закладів
Тип користувачадомашнє використання
Термін дії3 роки
Тип продуктуелектронний ключ
ПлатформаMS Windows
ПлатформаMac OS
ПлатформаLinux
Об'єкти захистукомп'ютер
Країна виробництваРосія
Гарантія, міс0