Валюта: Гривна

Антивірус Dr. Web Mail Security Suite+ ЦУ/ Антиспам/ SMTP-proxy 42 ПК 1 год (LBP-AACS-12M-42-A3)

Код товару: 763346

Фото - Антивірус Dr. Web Mail Security Suite+ ЦУ/ Антиспам/ SMTP-proxy 42 ПК 1 год (LBP-AACS-12M-42-A3)
Продукт - Mail Security Suite, кількість користувачів - 42, тип продукту - електронний ключ, платформа - MS Windows

Подробнее

шт.

17777 грн

Dr Web Mail Security Suite – високоінтелектуальне антивірусне програмне забезпечення для захисту поштових серверів від різних видів шкідливих об'єктів: спаму, вірусів, програм дозвону, рекламних і шпигунських програм, заражених файлів і т. п.
Потужні аналітичні та пошукові технології, а також широкий функціонал програми дозволяють адаптувати її під будь-які завдання і потреби. Dr Web Mail Security Suite – універсальне рішення для будь-якої компанії.

+Антиспам
Антиспам дозволяє фільтрувати електронні повідомлення, оброблювані службами SMTP і POP3 server proxy server, запобігаючи тим самим отримання небажаних повідомлень, наприклад, рекламних розсилок.

Перевірка пошти на спам проводиться за трьома категоріями спаму: листи з високою, середньою і низькою ймовірністю спаму.

Модульна структура Dr.Web для поштових серверів Unix дозволяє не тільки інтегрувати цей продукт в різні поштові системи, але і використовувати його в якості SMTP proxy — фільтра, обробляючого повідомлення до їх попадання на поштовий сервер.

Переваги роботи з Dr Web Mail Security Suite:
- Dr Web Mail Security Suite традиційно відрізняється високим коефіцієнтом результативності та швидкості сканування системи.
- Унікальні технології аналізу компанії Доктор Веб, в повній мірі реалізовані в Dr Web Mail Security Suite, дозволяють ідентифікувати і нейтралізувати будь-які шкідливі об'єкти.
- Гнучка система налаштування фільтрів збільшує ефективність роботи програми.
- Значно спростити адміністрування антивірусного захисту стало можливо з появою механізмів групування співробітників і управління групами.
- Завдяки функції багатопоточної перевірки інформації Dr Web Mail Security Suite здатний підтримувати надзвичайну продуктивність і стабільність системи.
- Програмне забезпечення Dr Web Mail Security Suite чудово здійснює балансування навантаження між серверами і обробляє великі масиви інформації в режимі реального часу.
- Вирішальним фактором у виборі антивірусної програми для IBM Lotus Domino може стати той факт, що Dr Web Mail Security Suite працює не тільки з окремими серверами, але також і з partitions-серверами, і кластерах Lotus Domino.
- Вся продукція Dr Web має потужні механізми самозахисту і відрізняється унікальною стійкістю до агресивного вірусної середовищі.

ВиробникDr. Web
МодельMail Security Suite+ ЦУ/ Антиспам/ SMTP-proxy 42 П
АртикулLBP-AACS-12M-42-A3
Тип антивірусапочаткове придбання
ПродуктMail Security Suite
Кількість користувачів42
Тип користувачакомерційна організація
Термін дії1 рік
Тип продуктуелектронний ключ
ПлатформаMS Windows
Країна виробництваРосія
Гарантія, міс0