Валюта: Гривна

Антивірус Dr. Web Gateway Security Suite + ЦУ/ Антиспам 38 ПК 1 год эл. лиц. (LBG-AAC-12M-38-A3)

Код товару: 763664

Фото - Антивірус Dr. Web Gateway Security Suite + ЦУ/ Антиспам 38 ПК 1 год эл. лиц. (LBG-AAC-12M-38-A3)
Продукт - Gateway Security Suite, кількість користувачів - 38, тип продукту - електронний ключ, платформа - Unix, Kerio, Qbik WinGate, MIME Sweeper, MS ISA/Forefront TMG

Подробнее

шт.

10235 грн

Dr.Web Gateway Security Suite + Антивірус + Антиспам + Центр Управління

Dr.Web Gateway Security Suite – універсальний антивірусний захист для інтернет-шлюзів від компанії Dr.Web.
Безконфліктна програма чудово працює з такими системами, як Unix, Kerio, MIMEsweeper і Qbik WinGate і здатна здійснювати повноцінне сканування трафіку навіть в умовах браку системних ресурсів.
Гнучка і інтелектуальна Dr.Web Gateway Security Suite дозволяє швидко і легко організувати високоефективний захист для найбільш вимогливих компаній.

+Антиспам
Антиспам дозволяє фільтрувати електронні повідомлення, оброблювані службами SMTP і POP3 server proxy server, запобігаючи тим самим отримання небажаних повідомлень.

Переваги роботи з Dr.Web Gateway Security Suite:
- Dr.Web Gateway Security Suite володіє всіма необхідними якостями для надання надійно захищеного доступу в Інтернет – інтенсивна фільтрація веб-трафіку на рівні ICAP-сервера гарантує безпеку контенту без втрати важливої інформації.
- Внутрішні процеси перевірки трафіку і протидії спробам вторгнення в мережу, що захищається, не впливають на роботу користувача.
- Одним з безперечних переваг програми є готовність до роботи з будь-яким програмним забезпеченням, операційною системою і міжмережевим каналом.
- На функціонал і швидкість дії програми ніяк не впливають обмеженість системних ресурсів і обсяги оброблюваних масивів.
- Важливу роль у роботі MIMEsweepe і Dr.Web грає сумісність останнього з технологією Data Execution Prevention (DEP) – dep, що дозволяє ізолювати віруси від механізмів обробки Windows.
- При підключенні до Kerio інтернет-шлюзів Dr.Web Gateway Security Suite інсталюється в якості антивірусного плагіна і функціонує як зовнішній програмний пристрій.

Унікальні особливості Центру Управління Dr.Web:
- Можливість централізованого захисту всіх вузлів мережі – робочих станцій, клієнтів вбудованих систем, поштових, файлових серверів і серверів додатків, включаючи термінальні.
- можливість установки як на 32-, так і на 64-розрядні версії операційних систем.
- мінімальне використання ресурсів комп'ютерів і серверів завдяки компактності антивірусного ядра і використанню в ньому новітніх технологій.

ВиробникDr. Web
МодельGateway Security Suite + ЦУ/ Антиспам 38 ПК 1 год
АртикулLBG-AAC-12M-38-A3
Тип антивірусапочаткове придбання
ПродуктGateway Security Suite
Кількість користувачів38
Тип користувачакомерційна організація
Термін дії1 рік
Тип продуктуелектронний ключ
ПлатформаUnix
ПлатформаMS ISA/Forefront TMG
ПлатформаMIME Sweeper
ПлатформаQbik WinGate
ПлатформаKerio
Об'єкти захистуінтернет шлюзи
Країна виробництваРосія
Гарантія, міс0