Валюта: Гривна

Зарядний пристрій Grand-X Quick Charge 3.0 + 3 USB 7,8А (CH-09)

Код товару: 762363

Фото - Зарядний пристрій Grand-X Quick Charge 3.0 + 3 USB 7,8А (CH-09)
Тип - адаптер, вхідне підключення - прикурювач автомобіля, призначення - для більшості пристроїв, що живляться постійним струмом, сумісність - універсальний, тип вихідного підключення - USB, Max, A - 7.8 А, кількість USB портів - 4xUSB, швидка зарядка - Quick Charge

Подробнее

шт.

199 грн

Grand-X випустила зарядний пристрій CH-09, один з гнізд якого підтримує новітню технологію швидкого заряду Qualcomm Quick Charge 3.0. Ця технологія дозволяє заряджати підключені пристрої в два рази швидше, ніж QC 1.0 і на третину швидше, ніж QC 2.0. Вона автоматично ідентифікує тип підключеного пристрою, гнучко регулює напругу/силу струму і максимально швидко заряджає пристрій.

Крім цього, в зарядному пристрої є ще 3 гнізда, з сумарною силою струму 4,8 А. Таким чином, Grand-X CH-09 має 4 гнізда, один з яких Quick Charge 3.0 c сумарним струмом зарядного 7,8 А, що дозволяє заряджати декілька потужних гаджетів одночасно і робить пристрій одним з найбільш технічно досконалих і найбільш універсальних автомобільних зарядних на ринку.

Цей зарядний пристрій має міцний корпус, функцію захисту від перевантаження за струмом, захисту від перегріву, короткого замикання і перенапруження. Візьміть в дорогу безпечний зарядний пристрій.

Quick Charge 3.0 дозволяє заряджати пристрої в чотири рази швидше, ніж при використанні звичайного ЗП. У порівнянні з попереднім поколінням технологи приріст швидкості становить 38%.
ВиробникGrand-X
МодельQuick Charge 3.0 + 3 USB 7,8А
АртикулCH-09
Типадаптер
Вхідне підключенняприкурювач автомобіля
Призначеннядля більшості пристроїв, що живляться постійним струмом
Сумісністьуніверсальний
Тип вихідного підключенняUSB
Максимальний вихідний струм7.8 А
Кількість USB портів4xUSB
Швидка зарядкаQuick Charge
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12