Валюта: Гривна

Блок живлення до ноутбуку 130W 19.5V 6.7A разъем 7.4/5.0(pin inside) Dell (PA-4E)

Код товару: 389459

Фото - Блок живлення до ноутбуку 130W 19.5V 6.7A разъем 7.4/5.0(pin inside) Dell (PA-4E)
Вид - оригінальний, Сумісність з ноутбуками - Dell, тип роз'єму підключення до ноутбука - 7.4 x 5.0 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 130 Вт

Подробнее

шт.

1082 грн

Оригінальний блок живлення для ноутбука – це інтелектуальний адаптер змінного струму, який забезпечить харчування вашого помічника від електромережі, а також надійно захистить його від стрибків і перепадів напруги, навіть при ударах блискавки. Тільки оригінальний блок живлення може гарантувати «правильний» процес зарядки акумулятора на Вашому ноутбуці і, завдяки цьому, істотно продовжити термін його служби. Завдяки своїм компактним розмірам він не буде займати багато місця на Вашому робочому столі і зручно розміститься в сумці для ноутбука. Не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю.

При виборі блоку живлення до свого ноутбука зверніть увагу на параметри живлення і тип роз'єму. Потужність вибраного блоку живлення повинні бути не нижче ніж потужність блоку живлення, яким комплектувався ваш ноутбук. В іншому випадку адаптер буде дуже сильно нагріватися в процесі роботи, не зможе коректно забезпечувати харчуванням вузли вашого апарату і може дуже швидко вийти з ладу.

Даний адаптер підійде для більшості ноутбуків компанії Dell. В першу чергу він призначений для найбільш вимогливих по харчуванню апаратів, в тому числі ― для ігрових ноутбуків.

Оригінальний блок живлення комплектується якісним мережевим кабелем для підключення в мережу змінного струму 220Вольт.
ВиробникDell
Модель130W 19.5V 6.7A разъем 7.4/5.0(pin inside)
АртикулPA-4E
Видоригінальний
Сумісність з ноутбукамиDell
Тип роз'єму підключення до ноутбука7.4 x 5.0 мм
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність130 Вт
Вихідна напруга19.5 В
Вихідний струм (сила струму)6.7A
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12