Валюта: Гривна

Папір NewTone А4 (G180.50N)

Код товару: 334649

Фото - Папір NewTone А4 (G180.50N)

тип друку - струменевий, колір - білий, щільність - 180 г/м2, покриття - глянець, кількість аркушів в упаковці - 50

Подробнее

шт.

179 грн

NewTone А4 (G180.50N) - це глянцевий односторонній фотопапір середньої щільності для друку на принтерах, що використовують водорозчинні чорнила. Фотопапір - це матеріал, спеціально розроблений для струменевого друку фотографій, графічних зображень і ілюстрацій. Вона має властивість швидко вбирати чорнило, не дає їм розтікатися по поверхні і всередині аркуша. Завдяки цьому картинки і фотографії, надруковані на фотопапері, мають високу роздільну здатність і насиченість.

Глянсовий папір призначена для друку фотографій або зображень фотографічної якості на принтерах і плоттерах. Можливість домашньої друку яскравих, насичених зображень з безліччю відтінків і колірних градацій, створюють враження, що фотографії були надруковані у професійній лабораторії. Підвищена білизна, відсутність можливості змастити тільки що надруковане зображення, світлостійкість і стійкість до впливу часу, а також величезна кількість інших переваг доповнюють список достоїнств високоглянцевої папери.

Складається фотопапір з основи (підкладки) або безпосередньо паперу, що має певну структуру, від неї в основному залежить вага, товщина і міцність листа. Основа містить клей, який вводиться всередину основи або наноситься на поверхню, щоб стягнути волокна. З обох боків (зверху і знизу) вона захищена шарами поліетилену. Вище знаходиться шар грунтовки, над яким розташований приймає шар, безпосередньо поглинається барвник. Завершується все захисним шаром, що перешкоджає негативному впливу сонячних променів, світла і озону на зображення.
ВиробникNewTone
МодельА4
АртикулG180.50N
Тип паперуфотопапір
Тип друкуструменевий
Колірбілий
ФорматА4 (297 x 210 мм)
Щільність180 г/м2
Покриттяглянець
БілістьCIE 163
Непрозорість95%
Кількість аркушів в упаковці50
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс0