Валюта: Гривна

Валіза Heys Motif Homme (S) Gunmetal (927068)

Код товару: 1004603

Фото - Валіза Heys Motif Homme (S) Gunmetal (927068)

Об'єм - 36 л, ручки - мініатюрна бічна, мініатюрна зверху, висувна, матеріал - полікарбонат, кількість відділень - 2, вага - 3.3 кг

Подробнее

шт.

4335 грн

Серія валіз Motif Homme від Heys втілила в своєму дизайні лаконічність, стиль і сміливість геометричного візерунка. Елегантний тиснений принт нанесений на корпус валізи з ефектом металіка. Даний метод дозволяє зробити ексклюзивний і неповторний дизайн виробу. При цьому, тиснений принт більш довговічний і практичний в порівнянні з фотодруком.

Валіза виконана з дуже легкого, еластичного і в той же час міцного матеріалу. Завдяки своїм властивостям, 100% полікарбонат (Polycarbonate) стійкий до деформацій (після деформації приймає колишню форму), не розтріскується на морозі, і практично без видимих ​​пошкоджень переносить удари і механічні дії, що дуже важливо для валіз, що перевозяться в багажних відділеннях.

Валіза обладнана фірмовим кодовим замком з функцією митного огляду TSA (Transportation Security Administration - Адміністрація з безпеки на транспорті). Митні служби спільно з Американською асоціацією з безпеки на транспорті (Transportation Security Administration або, скорочено, TSA) отримали абсолютне право, з метою безпеки, оглядати будь-яку валізу на колесах або сумку, що здалися їм підозрілими. Агенти з безпеки на транспорті забезпечені спеціальними TSA ключами, за які вони несуть персональну відповідальність. Завдяки наявності в замку функції TSA після огляду ваші замки залишаться цілими і неушкодженими на відміну від багажу без функції TSA.

Валіза оснащена чотирма повноповоротними колесами, з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360°. Системою передбачено рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що в свою чергу сприяє плавному коченню і маневреності валізи, докладаючи при цьому мінімум зусиль. Також система дозволяє швидко змінити колеса, без задіяння сервісного центру.

Ергономічна система висувної телескопічної ручки з кнопковим фіксатором дозволяє відрегулювати висоту висувної ручки для додаткової зручності і комфорту користувача.

Можливість збільшити корисний об'єм валізи до 20%, завдяки наявності клапана, розстебнувши спеціальну блискавку по периферії валізи.

Компанія Heys® International Ltd заснована в 1986 році, в передмісті Торонто.

На сьогоднішній день компанія Heys® є синонімом високих стандартів якості, займаючи при цьому лідируючі позиції на світовому ринку в області виробництва високоякісного багажу.

Завдяки застосування дизайнерських рішень Heys® є яскравим і стильним представником сучасних модних тенденцій серед багажу.

ВиробникHeys
МодельMotif Homme (S) Gunmetal
Артикул927068
Об'єм36 л
Збільшення об'єму на13 л
Розмір валізималенький
Ручкимініатюрна бічна
Ручкимініатюрна зверху
Ручкивисувна
Матеріалполікарбонат
Система безпекизамок
Кількість відділень2
Кількість коліщат4
Висота53 см
Ширина34 см
Глибина23 см
Вага3.3 кг
Колірсірий
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс60