Валюта: Гривна

Валіза Rock Torrance (S) Black (926438)

Код товару: 1004647

Фото - Валіза Rock Torrance (S) Black (926438)
ручки - мініатюрна бічна, мініатюрна зверху, висувна, матеріал - поліпропілен, кількість відділень - 2, вага - 2.6 кг

Подробнее

шт.

1971 грн

Лінійка валіз Rock Torrance виконана з поліпропілену. Висока жорсткість і ударна міцність в сукупності з хорошою стійкістю до деформацій дозволяє перевозити ці валізи в багажних відділеннях навіть порожніми або наполовину заповненими, не побоюючись за їх цілісність. Усередині валіза рівномірно розділяється на дві половини за допомогою перегородки на блискавці. Для зручності організації речей всередині передбачені компресійні стягнуті ремені і кишені на блискавці.

Валіза обладнана фірмовим кодовим замком з функцією митного огляду TSA (Transportation Security Administration - Адміністрація з безпеки на транспорті). Митні служби спільно з Американською асоціацією з безпеки на транспорті (Transportation Security Administration або, скорочено, TSA) отримали абсолютне право, з метою безпеки, оглядати будь-яку валізу на колесах або сумку, що здалися їм підозрілими. Агенти з безпеки на транспорті забезпечені спеціальними TSA ключами, за які вони несуть персональну відповідальність. Завдяки наявності в замку функції TSA після огляду ваші замки залишаться цілими і неушкодженими на відміну від багажу без функції TSA.

Валіза оснащена чотирма повноповоротними колесами, з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360°. Системою передбачено рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що в свою чергу сприяє плавному коченню і маневреності валізи, докладаючи при цьому мінімум зусиль.

Лондонська сімейна компанія, що має сорокарічний досвід у виробництві і дистрибуції багажу, вперше презентувала продукцію під брендом Rock в 1997 році. З тих пір компанія є лідируючим виробником багажу для ділових поїздок і подорожей в Великобританії, а валізи і дорожні сумки Rock - синонімом якості, надійності та інновацій. З метою забезпечення високих експлуатаційних характеристик і надійності, вся продукція проходить випробування на міцність і довговічність при повному завантаженні до 20 кг. Телескопічні ручки витримують не менше 20 вільних падінь валізи навісу, конструкція кріплень коліс здатна витримати до трьох падінь валізи з висоти 1 метр на кожне колесо, плавне обертання коліс гарантовано після пробігу 20 км, блискавки розраховані на 5-10 тисяч циклів розстібання-застібання, всі шви здатні протистояти навантаженню на розрив не менше 20 кг. Продукція відповідає найсучаснішим вимогам авіакомпаній по перевезенню багажа.

ВиробникRock
МодельTorrance (S) Black
Артикул926438
Розмір валізималенький
Ручкимініатюрна бічна
Ручкимініатюрна зверху
Ручкивисувна
Матеріалполіпропілен
Система безпекизамок
Кількість відділень2
Кількість коліщат4
Висота54 см
Ширина40 см
Глибина21 см
Вага2.6 кг
Колірчорний
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс60