Валюта: Гривна

Чорнило WWM CANON UNIVERSAL CARMEN 100g Photo Black (CUPB-2)

Код товару: 1089081

Фото - Чорнило WWM CANON UNIVERSAL CARMEN 100g Photo Black (CUPB-2)
Тип - сумісний, тип чорнила - водорозчинні, сумісність з пристроями бренду - Canon, Колір - Photo Black, ємність - 100 мл

Подробнее

шт.

59 грн

Чорнило WWM CANON UNIVERSAL CARMEN 100g Photo Black (CU/PB-2) - ось, що вам потрібно купити для стабільної роботи вашого пристрою! Ці чорнила - водорозчинні, являють собою барвник, розчинений у воді. Такий вид чорнил використовують для повноколірного друку завдяки високій якості передачі кольору і невисокої собівартості. Фоточорнила не містять твердих часток, тому при їх використанні друкуюча голівка засмічується вкрай рідко. Вони дарують вам високу якість відбитків, забезпечать точну передачу кольору, а також плавність переходу відтінків.

Водорозчинні чорнила – водний розчин органічних речовин. Вони відрізняються низькою вартістю, дозволяють домогтися високої реалістичності кольору, але нестійкі до ультрафіолету і води, що не дозволяє піддавати надруковане зображення активному впливу сонячних променів і вологи. Водорозчинні чорнила рекомендують застосовувати тільки з фотопапером і папером для струйного принтера, так як такий папір має спеціальне покриття, що фіксує чорнильні краплі, що проникають вглиб (на звичайному офісному папері чорнильна крапля розтікається довільно). Крім того, фотопапір, особливо глянцевий, має захисне покриття, яке зберігає зображення від впливу ультрафіолету і вологи. Тому водорозчинні чорнила найкращим чином підходять для друку фотографій, виготовлення репродукцій, роздруківки барвистих буклетів, документів.

ВиробникWWM
МодельCANON UNIVERSAL CARMEN 100g Photo Black
АртикулCU/PB-2
Типсумісний
Тип чорнилаводорозчинні
Сумісність з пристроями брендуCanon
Сумісність з моделямиUniversal
КолірPhoto Black
Ємність100 мл
Країна виробництваУкраїна
Гарантія, міс0