Валюта: Гривна

Чорнило WWM EPSON UNIVERSAL EVEREST pigmented Light Magenta (EP02/LMP-2)

Код товару: 547107

Фото - Чорнило WWM EPSON UNIVERSAL EVEREST pigmented Light Magenta (EP02/LMP-2)
Тип - сумісний, тип чорнила - пігментні, сумісність з пристроями бренду - Epson, Колір - Light Magenta (Photo Magenta), ємність - 100 мл

Подробнее

шт.

139 грн

Чорнила WWM EPSON UNIVERSAL EVEREST pigmented Light Magenta (EP02/LMP-2) - це сумісні чорнила, призначені для заправки картриджів струменевих принтерів, СНПЧ і ПЗК. Всі чорнила розробляються, тестуються та виробляються в Україні. Чорнила розфасовані в спеціальні флакони для зручної заправки. 

Барвником у пігментних чорнилах є нерозчинне у воді органічне або неорганічне з'єднання. Пігмент - це кольорові частинки, які мають всі характеристики твердого тіла, такі як об'єм, діаметр та ін. В чорнилі застосовуються пігменти в дуже подрібненому вигляді: розмір частинок менше 0.1 мкм. 

Перевага пігментних чорнил в тому, що вони більш стійкі до світла і води, порівняно з водорозчинним чорнилом, і не розпливаються при намоканні. Друк більш чіткий, символи не розпливаються навіть на поганому папері. Це робить пігментні чорнила незамінними при друку зображень для зовнішнього використання.
ВиробникWWM
МодельEPSON UNIVERSAL EVEREST pigmented Light Magenta
АртикулEP02/LMP-2
Типсумісний
Тип чорнилапігментні
Сумісність з пристроями брендуEpson
Сумісність з моделямиUniversal
КолірLight Magenta (Photo Magenta)
Ємність100 мл
Країна виробництваУкраїна
Гарантія, міс0