Валюта: Гривна

Чорнило WWM EPSON UNIVERSAL EVEREST pigmented Black/Yellow/Magenta/Cyan (EP02SET-4)

Код товару: 547110

Фото - Чорнило WWM EPSON UNIVERSAL EVEREST pigmented Black/Yellow/Magenta/Cyan (EP02SET-4)
Тип - сумісний, тип чорнила - пігментні, сумісність з пристроями бренду - Epson, Колір - Cyan, Black, Magenta, Yellow, ємність - 4 х 100 мл

Подробнее

шт.

429 грн

Чорнило WWM EPSON UNIVERSAL EVEREST Black pigmented/Yellow/Magenta/Cyan (EP02SET-4) - це набір сумісних чорнил, призначених для заправки картриджів струменевих принтерів, СНПЧ і ПЗК. Всі чорнила розробляються, тестуються та виробляються в Україні. 

Чорнила розфасовані в спеціальні флакони для зручної заправки. Барвником у пігментних чорнилах є нерозчинне у воді органічне або неорганічне з'єднання. Пігмент - це кольорові частинки, які мають всі характеристики твердого тіла, такі як об'єм, діаметр та ін. В чорнилі застосовуються пігменти в дуже подрібненому вигляді: розмір частинок менше 0.1 мкм. 

Перевага пігментних чорнил в тому, що вони більш стійкі до світла і води, порівняно з водорозчинним чорнилом, і не розпливаються при намоканні. Друк більш чіткий, символи не розпливаються навіть на поганому папері. Це робить пігментні чорнила незамінними при друку зображень для зовнішнього використання.
ВиробникWWM
МодельEPSON UNIVERSAL EVEREST pigmented Black/Yellow/Mag
АртикулEP02SET-4
Типсумісний
Тип чорнилапігментні
Сумісність з пристроями брендуEpson
Сумісність з моделямиUniversal
КолірCyan
КолірBlack
КолірMagenta
КолірYellow
Ємність4 х 100 мл
Країна виробництваУкраїна
Гарантія, міс0