Валюта: Гривна

Дата кабель USB 2.0 AM/AF 1.8m Cablexpert (CCF-USB2-AMAF-TR-6)

Код товару: 786247

Фото - Дата кабель USB 2.0 AM/AF 1.8m Cablexpert (CCF-USB2-AMAF-TR-6)
Тип - подовжувач, тип Вхід - USB 2.0 (AM), тип Вихід - USB 2.0 (AF), довжина - 1.8 м

Подробнее

шт.

68 грн

Дата кабель USB 2.0 AM / AF 1.8m Cablexpert (CCF-USB2-AMAF-TR-6)
На сучасному ринку лідером продажів є кабель подовжувач USB 2.0 AM / AF 1.8m Cablexpert. USB-провідник може використовуватися як подовжувач будинку і в офісі. З ним ви без проблем з'єднайте стоять далеко один від одного пристрою.

Будь то комп'ютери, телевізори і звичайні накопичувачі інформаціі. Завдяки  такому дата кабелю тепер є можливість переглядати відео у відмінній якості з об'ємним і чистим звуком, а також експлуатувати побутову техніку в повному обсязі. Іншими словами, можна переглядати і передавати відео без втрати якості, а навіть навпаки.

Головні особливості USB 2.0 AM / AF 1.8m Cablexpert (CCF-USB2-AMAF-TR-6): висока синхронізація завдяки блискавичній швидкості; висока пропускна здатність міді гарантує швидку швидкість роботи; вилки типу USB (A) і USB (А); екранування захистить інформацію від перешкод і копіювання даних; довжина шнура 1,8 м підійде для зручного використання вдома і на роботі. Придбати USB 2.0 AM / AF 1.8m Cablexpert (CCF-USB2-AMAF-TR-6) - значить забезпечити надійну передачу даних.


Вся продукція Cablexpert сертифікується відповідно до найсуворіших норм якості країн Євросоюзу (ISO, RoHS, TUV, VDE і т. Д.). Впевненість в якості виробів, що випускаються стала передумовою для довічної гарантії на весь асортимент кабельної продукції Cablexpert.
ВиробникCablexpert
МодельUSB 2.0 AM/AF 1.8m
АртикулCCF-USB2-AMAF-TR-6
Типподовжувач
Тип ВхідUSB 2.0 (AM)
Тип ВихідUSB 2.0 (AF)
Довжина1.8 м
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12