Валюта: Гривна

Дата кабель USB 2.0 AM to Type-C 1.0m Regor silver Remax (RC-098A-SILVER)

Код товару: 850140

Фото - Дата кабель USB 2.0 AM to Type-C 1.0m Regor silver Remax (RC-098A-SILVER)
Тип - кабель, тип Вхід - USB 2.0, тип Вихід - USB Type-C, довжина - 1 м

Подробнее

шт.

249 грн

Дата кабель USB 2.0 AM to Type-C 1.0m Regor silver Remax (RC-098A-SILVER)

Надійний якісний кабель для підключення і синхронізації Вашого пристрою з комп'ютером, ноутбуком або планшетом. Він забезпечує швидку передачу даних по протоколу USB 2.0 і дозволяє заряджати Ваш гаджет від USB порту комп'ютера. Конструкція роз'єму забезпечує надійність і довговічність в роботі. Довжини 1 м вистачить для зручного розміщення Вашого пристрою на робочому столі.

Назва дата-кабель походить від англійського data-cable, що можна перевести як "кабель для передачі даних". Слово "data" з латині перекладається "дані", це множ. число, в однині - "datum". Дата-кабель - це пристрій, за допомогою якого ви можете з'єднати свій мобільний телефон з комп'ютером.

Дата-кабель (data cable або data-кабель) - кабель з певним інтерфейсом, за допомогою якого здійснюється передача даних між різними цифровими пристроями, одне з яких, як правило, персональний комп'ютер. Необхідність в синхронізації даних регулярно виникає у кожного користувача, а це означає, що потреба в дата-кабелі, за допомогою якого можна налагодити взаємодію різних електронних пристроїв, виникає регулярно.

Компанія REMAX є відомим виробником функціональної, надійної в використанні і практичною електронної продукції.

ВиробникRemax
МодельUSB 2.0 AM to Type-C 1.0m Regor silver
АртикулRC-098A-SILVER
Типкабель
Тип ВхідUSB 2.0
Тип ВихідUSB Type-C
Довжина1 м
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс6