Валюта: Гривна

Дорожня сумка Gabol Saga 34L Blue (926194)

Код товару: 1004224

Фото - Дорожня сумка Gabol Saga 34L Blue (926194)

Стать - чоловічі, жіночі, Об'єм - 34 л, ручки - компактна бічна ручка, компактна ручка зверху, плечові лямки

Подробнее

шт.

1164 грн

Сумка-рюкзак Gabol Saga - це оптимальний вибір ручної поклажі при авіаперельотах, коли все найцінніше повинно бути при вас. Мультифункціональна конструкція, дозволяє використовувати сумку-рюкзак, як дорожню сумку, так і як повноцінний рюкзак.

Компанія Gabol заснована в 1965 році в місті Валенсія. Найбільший виробник Іспанії спеціалізується на проектуванні та виробництві валіз, сумок, гаманців і рюкзаків. На сьогоднішній день товари торгової марки Gabol успішно продаються в 65 країнах по всьому світу, тільки в Іспанії зареєстровано понад 1600 точок продажу.

Одним з найважливіших завдань компанії Gabol є створення екологічно чистих продуктів, без вмісту шкідливих речовин для людини (Phthalate free). Товари Gabol відповідають регламенту REACH (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) - Регламент Європейського співтовариства по реєстрації, оцінці, авторизації і обмеження виробництва і використання хімічних речовин.

Компанія значно зміцнила свою присутність на ринку завдяки участі в престижних національних і міжнародних галузевих виставках, таких як Bisutex (Мадрид), ILM (Оффенбах), Paperworld (Франкфурті), InSights (Нюрнберг) та Francal (Сан-Паулу).

ВиробникGabol
МодельSaga 34L Blue
Артикул926194
Статьчоловічі
Статьжіночі
Об'єм34 л
Ручкикомпактна ручка зверху
Ручкикомпактна бічна ручка
Ручкиплечові лямки
Застібки і замкиблискавка
Застібки і замкибічні стяжки
Особливості сумкисумка-рюкзак
Висота35 см
Ширина51 см
Глибина20 см
Вага1 кг
Колірсиній
Колірчорний
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12