Валюта: Гривна

Дорожня сумка Gabol Reims Flight 21 Purple (926237)

Код товару: 1004261

Фото - Дорожня сумка Gabol Reims Flight 21 Purple (926237)
Стать - чоловічі, жіночі, Об'єм - 21 л, ручки - регульована шлейка, парні бічні ручки

Подробнее

шт.

596 грн

Легка і містка сумка Gabol Reims Flight відмінно підійде для повсякденного використання в межах міста.

Модель включає в себе місткий основний відділ, вшиту кишеню на блискавці. На тильній і лицьової стороні розміщені кишені, що застібаються на блискавку. Додатковий відділ на блискавці розташований на фасадній стороні сумки. Стильна і функціональна сумка на кожен день.

Компанія Gabol заснована в 1965 році в місті Валенсія. Найбільший виробник Іспанії спеціалізується на проектуванні та виробництві валіз, сумок, гаманців і рюкзаків. На сьогоднішній день товари торгової марки Gabol успішно продаються в 65 країнах по всьому світу, тільки в Іспанії зареєстровано понад 1600 точок продажу.

Одним з найважливіших завдань компанії Gabol є створення екологічно чистих продуктів, без вмісту шкідливих речовин для людини (Phthalate free). Товари Gabol відповідають регламенту REACH (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) - Регламент Європейського співтовариства по реєстрації, оцінці, авторизації і обмеження виробництва, і використання хімічних речовин.

Компанія значно зміцнила свою присутність на ринку завдяки участі в престижних національних і міжнародних галузевих виставках, таких як Bisutex (Мадрид), ILM (Оффенбах), Paperworld (Франкфурті), InSights (Нюрнберг) та Francal (Сан-Паулу).

ВиробникGabol
МодельReims Flight 21 Purple
Артикул926237
Статьчоловічі
Статьжіночі
Об'єм21 л
Ручкирегульована шлейка
Ручкипарні бічні ручки
Застібки і замкиблискавка
Висота40 см
Глибина20 см
Вага0.71 кг
Колірфіолетовий
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12