Валюта: Гривна

Проекційний екран 2E настенный с механизмом возврата 16:9, 108" (0169108M)

Код товару: 1089376

Фото - Проекційний екран 2E настенный с механизмом возврата 16:9, 108" (0169108M)
Тип - стельові, настінні, спосіб кріплення - настінно-стельовий, тип проекції - пряма, тип конструкції - підпружинений, ширина екрана - 240 см, висота екрану - 135 см, формат - 16:9

Подробнее

шт.

1436 грн

Розвиток технологій не оминає жодну сферу діяльності і виробництва, саме тому екрани для проекторів стають більшими, кращими і якіснішими також, як і сама техніка. Цей предмет потрібен для візуалізації зображення. Щоб картинка виходила гарною потрібно враховувати кілька факторів – вид проекції, розмір виробу, тип покриття, методи кріплення і монтажу.

Пропонуємо звернути увагу на проекційний екран 2E з механізмом повернення - стаціонарний тип екрану, основна особливість якого - здатність згортатися і розгортатися за допомогою пружинного механізму. Прилад розрахований на роботу з побутовими проекторами довільної роздільної здатності. Установка призначена для установки на стіні. Виробник екрану гарантує відмінну якість зображення, високу контрастність і мінімальне спотворення кольору.

Моторизовані екрани 2E відрізняються системою натягу проекційної поверхні, що створює абсолютно плоску поверхню екрану і, отже, абсолютно рівне проектоване зображення. Полотно у матовому виконанні, з якого виготовлений екран, забезпечує гарні характеристики відображення. Екрани з матовим покриттям дають рівномірне дифузійне розсіювання падаючого на нього світла. Зображення добре видно під будь-яким кутом, освітлений екран більш рівномірно.

Надійність, довговічність і простота в експлуатації роблять його найбільш ефективним для найрізноманітніших глядацьких аудиторій. Проекційний екран 2E, з однаковим успіхом підходить як для домашніх кінотеатрів, так і для навчальних аудиторій і конференц-залів.
Виробник2E
Модельнастенный с механизмом возврата 16:9, 108"
Артикул0169108M
Типнастінні
Типстельові
Спосіб кріпленнянастінно-стельовий
Тип проекціїпряма
Тип конструкціїпідпружинений
Ширина екрана240 см
Висота екрану135 см
Діагональ (дюйм)108"
Формат16:9
Кут перегляду, градусів160°
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12