Валюта: Гривна

Проекційний екран Walfix SNM-11

Код товару: 631258

Фото - Проекційний екран Walfix SNM-11
Тип - з механізмом повернення, настінні, спосіб кріплення - настінно-стельовий, тип проекції - пряма, тип конструкції - стаціонарний, ширина екрана - 295 см, висота екрану - 165 см, формат - 16:9, Matte White

Подробнее

шт.

4436 грн

Настінний екран Walfix SNM-11 з механізмом зворотного скручування чудово підходить для конференцій і презентацій. На його великому екрані можна розглянути всі подробиці навіть в останніх рядах аудиторії, тим більше, що ця модель володіє широким кутом огляду.

В основі цього екрану використаний матеріал вініл білого кольору. Верхнє покриття такої тканини має матову структуру. Екрани з матовим покриттям дають рівномірне дифузійне розсіювання падаючого на нього світла. Зображення добре видно під будь-яким кутом, освітлений екран більш рівномірно.

Екран кріпиться на стіні або стелі. Для зручності керування екран оснащений автоматичним фіксатором висоти. Вам достатньо висунути його на потрібну висоту, і він залишиться на цьому значенні. Полотно діагоналлю 133 дюйма забезпечує відмінну картинку розміром 295х165 см. Співвідношення сторін: 16:9.

ВиробникWalfix
МодельSNM-11
АртикулSNM-11
Типнастінні
Типз механізмом повернення
Спосіб кріпленнянастінно-стельовий
Тип проекціїпряма
Тип конструкціїстаціонарний
Ширина екрана295 см
Висота екрану165 см
Діагональ (дюйм)133"
Формат16:9
Кут перегляду, градусів160°
ПолотноMatte White
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12