Валюта: Гривна

USB флеш накопичувач SANDISK 256GB Ultra Dual Drive USB 3.1 Type-C (SDDDC2-256G-G46)

Код товару: 861152

Фото - USB флеш накопичувач SANDISK 256GB Ultra Dual Drive USB 3.1 Type-C (SDDDC2-256G-G46)
Об'єм пам'яті - 256 Gb, інтерфейс - USB 3.1/USB Type-C, матеріал корпусу - пластик, сірий, чорний, OTG

Подробнее

шт.

984 грн

USB флеш накопичувач SANDISK 256GB Ultra Dual Drive USB 3.1 Type-C (SDDDC2-256G-G46)

Можна без праці звільнити місце на смартфоні або швидко передавати файли між пристроями завдяки високій швидкості USB 3.1, що досягає 150 МБ / с. Завдяки наявності двостороннього роз'єму USB типу C і традиційного роз'єму USB флеш-накопичувач SanDisk Ultra Dual типу C дає можливість швидко і зручно переміщати файли між смартфонами, планшетами та комп'ютерами. Крім того, додаток SanDisk Memory Zone для Android (доступно в магазині додатків Google Play) допоможе керувати пам'яттю пристрою та збереженими даними.

Флеш-накопичувач для пристроїв з роз'ємом USB типу C. Розроблено спеціально для нових пристроїв з роз'ємом USB типу C. Двосторонній роз'єм має універсальну конструкцію, тому він завжди розташований потрібної стороною вгору і його легко вставити без зайвих рухів. Високошвидкісний стандарт USB 3.1. Продуктивність інтерфейсу USB 3.1 досягає 150 МБ / с, завдяки чому можна значно швидше передавати фотографії, відео, звукозапису та інші файли з одного пристрою на інший. Роз'єми USB Типу C і USB Типу A.

Завдяки наявності двох роз'ємів USB-флеш-накопичувач SanDisk Ultra Dual типу C допоможе звільнити місце на смартфоні або планшеті або передавати файли між різними пристроями, які можуть бути обладнані як сучасними портами USB типу C, так і традиційними портами USB типу A. Додаток Sandisk Memory Zone для зручного управління файлами. Додаток SanDisk Memory Zone, доступне в магазині додатків Google Play, надає можливість перегляду, доступу та резервного копіювання всіх файлів з пам'яті телефону в заданий місце.

ВиробникSANDISK
Модель256GB Ultra Dual Drive USB 3.1 Type-C
АртикулSDDDC2-256G-G46
ТипЗ висувним USB
ТипВисокошвидкісні
ТипОригінальне оформлення
Об'єм пам'яті256 Gb
ІнтерфейсUSB 3.1/USB Type-C
Максимальня швидкість читання150 Мбайт/сек
Матеріал корпусупластик
Фізичні розміри9,4 x 38,1 x 20,07 мм
Вага9 г
Колірсірий
Колірчорний
ДодатковоOTG
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс60