Валюта: Гривна

Графічний планшет Huion H610Pro V2 (H610PROV2)

Код товару: 858908

Фото - Графічний планшет Huion H610Pro V2 (H610PROV2)

шт.

3384 грн

Графічний планшет Huion H610Pro V2 (H610PROV2)

Робоча область: 10x6.25 "

Один з найбільш продаваних продуктів Huion H610Pro з великою активною площею 10 x 6.25 ", ви можете розвивати свій творчий потенціал без будь-яких обмежень. Ви зможете контролювати товщину, прозорість і колір лінії легше і точно. Це допоможе вам виконувати найскладніші завдання в проектуванні, малюванні, і інших галузях графічної роботи.

8 настроюючих експрес-клавіш і 16 програмованих клавіш

8 експрес-клавіш на лівій і 16 гарячих програмованих клавіш на верхній частині планшета дозволяють Вам адаптувати планшет під Ваше програмне забезпечення та підвищити швидкість і ефективність Вашої роботи.

Перезаряджаюча ручка

З цифровим пером Huion ви можете малювати як лівої, так і правою рукою. Ручка може замінити миша, що може бути дуже зручно. Huion H610 PRO - професійний графічний планшет для малювання. Працює з різним програмним забезпеченням, включаючи Photoshop, Illustrator (пакет Adobe), CorelDraw та інші програми різних виробників.

Сумісність

Підтримка ОС: Win 10 / Windows 8 / Win7 / Mac OS 10.8.0 і вище

Багато з нас, при вивченні основ роботи з графічними додатками, часто зустрічаються з таким поняттям як графічний планшет, при цьому вони навіть не підозрюють про те, що такі планшети є невід'ємною частиною цієї роботи. Вони дуже популярні і широко використовуються багатьма дизайнерами і фотографами. "Чому так?", Запитаєте ви. Та тому що вони зручні і прості у використанні, а також дозволяють в рази скоротити час роботи (будь то малювання або навіть обробка фотографій).

Графічний планшет - це пристрій для введення малюнків від руки безпосередньо в комп'ютер. Малювання на графічному планшеті схоже з малюванням на листі паперу олівцем.

Що ж робить графічні планшети настільки унікальними, що вони в багатьох аспектах перевершують нашу стару комп'ютерну мишку?

По-перше - зручність в використання пера з різними програмами по роботі з графікою, такими як Photoshop, Photoshop Elements, PaintShop Pro, Corel Painter, Adobe Illustrator, Corel Draw. Мишка не відчуває себе також комфортно і добре в мистецькій сфері як перо з планшетом.

По-друге, з пером досягається більш висока точність при малюванні або обробленні фотографії, ніж з мишкою. Забудьте про розчарування, які ви відчували при обробці фотографій з мишкою, з графічним планшетом ви досягнете майстерності в обробці. Завдяки графічному планшету ви зможете без особливих зусиль внести у ваші фотографії всі необхідні коректування, навіть найдрібніші, що було б важкувато зробити мишкою.

По-третє, графічний планшет має чутливість до натиску. Миша ж має тільки один рівень тиску. Тому маючи в руках перо, ви можете тиском регулювати рівень тиску, створюючи різну товщину мазка кисті, від більш тонкої до жирної.

ВиробникHuion
МодельH610Pro V2
АртикулH610PROV2
Розміри робочої поверхні254 x 159 мм
Роздільна здатність5080 lpi
ПероPW100
Чутливість до нахилу± 60°
Кількість рівнів натиску пера8192
Підтримка ОСWindows 7, 8, 10, Mac OS X 10.8
Особливість8 клавіш ExpressKey
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс24