Валюта: Гривна

Источник бесперебойного питания Back-UPS Pro 900VA APC (BR900GI)

Код товара: 61049

Фото - Источник бесперебойного питания Back-UPS Pro 900VA APC (BR900GI)
540 Вт, 900 В*А, USB, 10.7 кг

Подробнее

шт.

8352 грн

Параметри:
 
 
 
Опис товару:
Пристрій безперебійного живлення APC Back-UPS Pro 900VA (BR900GI) - - призначений для захисту комп'ютерного і електронного устаткування домашніх офісів і малих підприємств від неприємних наслідків, пов'язаних з нестабільним енергоживленням.

ПБЖ Back - UPS Pro 900VA (BR900GI) оснащений енергозбережними розетками, які автоматично відключають живлення невживаних периферійних пристроїв, що дозволяє понизити енергоспоживання і заощадити на платі за електроенергію. Крім того ПБЖ Back - UPS Pro має рідкокристалічний дисплей, що відображає поточний стан ПБЖ і електромережі. Дисплей дозволяє отримувати інформацію про потужність навантаження, час автономної роботи, вхідну напругу і інші важливі діагностичні і системні параметри. За словами розробників, інформація на дисплеї відображається у виді, що не вимагає від користувача звернення до інструкції.

ПБЖ Back - UPS Pro 900VA (BR900GI) забезпечує автоматичну стабілізацію напруги (AVR). Ця функція дозволяє миттєво коригувати знижену або підвищену напругу до безпечного рівня тому користувачі можуть продовжити роботу в умовах навіть самої нестабільної електромережі, зберігаючи енергію батареї на випадок повного відключення енергопостачання. Крім того, ця модель оснащена схемою, що дозволяє задіювати обхідний режим електроживлення при якому трансформатор включається в роботу тільки коли це дійсно необхідно, так що при нормальній напрузі в мережі він не споживає ніякої потужності.