Валюта: Гривна

Пристрій безперебійного живлення Ritar RTP625 (375W) Proxima-L (RTP625L)

Код товару: 631064

Фото - Пристрій безперебійного живлення Ritar RTP625 (375W) Proxima-L (RTP625L)
Клас товару - для відеоспостереження, для домашніх ПК, Потужність, Вт - 375 Вт, потужність, ВА - 625 В*А, форма вихідної току - синусоїда, вага - 4.6 кг

Подробнее

шт.

953 грн

Джерело безперебійного живлення Ritar RTP 625 (375W) Proxima-L (RTP 625) забезпечує високопродуктивний захист комп'ютерних систем для бізнесу та офісу. Він забезпечує батарейну підтримку, що дозволяє продовжити роботу при відключеннях енергопостачання середньої і великої тривалості. Завдяки таким конструктивним рішенням, як звукові сигнали, індикатори стану, перевстановлювати кнопкові запобіжники і численні розетки (в тому числі зі збільшеним інтервалом для трансформаторних блоків), Standby-L стане відмінним вибором для захисту результатів вашого бізнесу від постійної загрози відключень енергопостачання і втрати даних.

Основними особливостями джерела безперебійного живлення Ritar RTP625 (375W) Proxima-L є високий рівень якості та надійності, що ідеально відповідає прямим призначенням пристрою, а також герметичність конструкції, клапанна система низького тиску, решітки посиленого типу, низький саморозряд, тривалий термін експлуатації і відсутність необхідності в будь-якому додатковому обслуговуванні. 

Їх надійність підтверджує ще той факт, що акумулятори цієї серії широко використовуються на елекстростанціях, сонячних, вітрових, атомних, забезпечуючи резерв електропостачання. Також вони застосовуються на різних промислових підприємствах, в системах телекомунікацій, на аварійних освітлювальних системах, в системах забезпечення пожежної безпеки та охорони, для підтримки безперебійності роботи медичних установ, функціонування комп'ютерних систем і навіть підводних човнів.

ВиробникRitar
МодельRTP625 (375W) Proxima-L
АртикулRTP625L
Клас товарудля відеоспостереження
Клас товарудля домашніх ПК
Тип архітектурилінійно-інтерактивний (line interactive)
Тип виконаннякласичний
Потужність, Вт375 Вт
Потужність, ВА625 В*А
Форма вихідної токусинусоїда
Вхідна напруга175 до 265 В
Вбудована батарея12V / 7AH x 1
Час переходу на батарею, мс10
Розмір, мм (ШхГхВ)143 x 314 x 97 мм
Вага, кг4.6 кг
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс24