Валюта: Гривна

Пристрій безперебійного живлення Ritar RTM500 (300W) Proxima-L (RTM500L)

Код товару: 633840

Фото - Пристрій безперебійного живлення Ritar RTM500 (300W) Proxima-L (RTM500L)
Клас товару - для відеоспостереження, для домашніх ПК, для робочих станцій, тип виробу - резервні з апроксимованої синусоїдою, Потужність, Вт - 300 Вт, потужність, ВА - 500 В*А, форма вихідної току - модифікована синусоїда, кількість АКБ - 1, вага - 4.2 кг

Подробнее

шт.

1081 грн

Основними особливостями джерела безперебійного живлення Ritar RTM500 (300W) Proxima-L (RTM500L) є високий рівень якості та надійності, що ідеально відповідає прямим призначенням пристрою, а також герметичність конструкції, клапанна система низького тиску, решітки посиленого типу, низький саморозряд, тривалий термін експлуатації і відсутність необхідності в будь-якому додатковому обслуговуванні.

Їх надійність підтверджує ще той факт, що акумулятори цієї серії широко використовуються на елекстростанціях, - сонячних, вітрових, атомних, - забезпечуючи резерв електропостачання. Також вони застосовуються на різних промислових підприємствах, в системах телекомунікацій, на аварійних освітлювальних системах, в системах забезпечення пожежної безпеки та охорони, для підтримки безперебійності роботи медичних установ, функціонування комп'ютерних систем і навіть підводних човнів.

ДБЖ серії Proxima-L забезпечує високопродуктивну захист комп'ютерних систем для бізнесу та офісу. Він забезпечує батарейну підтримку, що дозволяє продовжити роботу при відключеннях енергопостачання середньої і великої тривалості. Завдяки таким конструктивним рішенням, як звукові сигнали, індикатори стану, перевстановлювати кнопкові запобіжники і численні розетки (в тому числі зі збільшеним інтервалом для трансформаторних блоків), Proxima-L стане відмінним вибором для захисту результатів вашого бізнесу від постійної загрози відключень енергопостачання і втрати даних.

ВиробникRitar
МодельRTM500 (300W) Proxima-L
АртикулRTM500L
Клас товарудля відеоспостереження
Клас товарудля домашніх ПК
Клас товарудля робочих станцій
Тип виробурезервні з апроксимованої синусоїдою
Тип архітектурилінійно-інтерактивний (line interactive)
Тип виконаннякласичний
Потужність, Вт300 Вт
Потужність, ВА500 В*А
Форма вихідної токумодифікована синусоїда
Вхідна напруга220В
Автон. робота при max навантаж10 хв
Кількість АКБ1
Кількість розеток2/0
Вбудована батарея12V/4.5AH x 1
Розмір, мм (ШхГхВ)143 x 314 x 97 мм
Вага, кг4.2 кг
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс24