Валюта: Гривна

Пристрій безперебійного живлення Vinga 600VA-P (VPP-600)

Код товару: 709406

Фото - Пристрій безперебійного живлення Vinga 600VA-P (VPP-600)
Клас товару - для відеоспостереження, для домашніх ПК, Потужність, Вт - 360 Вт, потужність, ВА - 600 В*А, форма вихідної току - апроксимована синусоїда, кількість АКБ - 1, вага - 5.5 кг

Подробнее

шт.

1297 грн

Простий і економічний ДБЖ в пластмасовому корпусі. Дисплей відсутній, але поруч з кнопкою відключення приладу є три індикатори, за якими можна визначити його поточний стан. Пристрій володіє лінійно-інтерактивної архітектурою, а це в свою чергу означає, що при стабільній роботі електромережі дане джерело безперебійного живлення пропускає струм через пасивні фільтри, а коли напруга пропадає, прилад переходить в режим подачі енергії на підключену до нього техніку з вбудованого акумулятора.

Модель має компактні габарити. Форма корпусу вироби гранично проста, тому воно є досить зручним в експлуатації. ДБЖ обладнаний механізмами захисту від коротких замикань, перевантажень, а також від виходу з ладу під впливом підвищеної напруги. Що стосується батареї, то вона не розряджається мимовільно навіть протягом тривалого часу, і не може зламатися в результаті надмірного накопичення енергії.

ВиробникVinga
Модель600VA-P
АртикулVPP-600
є
Клас товарудля відеоспостереження
Клас товарудля домашніх ПК
Тип архітектурилінійно-інтерактивний (line interactive)
Тип виконаннякласичний
Потужність, Вт360 Вт
Потужність, ВА600 В*А
Форма вихідної токуапроксимована синусоїда
Вхідна напруга220 В ± 25 %
Кількість АКБ1
Кількість розеток4/2
Вбудована батарея12V / 7AH x 1
Час переходу на батарею, мс2-7 мс
Розмір, мм (ШхГхВ)185×280×95
Вага, кг5.5 кг
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12