Валюта: Гривна

Кермо Logitech G923 Racing Wheel and Pedals for PS4 and PC (941-000149)

Код товару: 1068505

Фото - Кермо Logitech G923 Racing Wheel and Pedals for PS4 and PC (941-000149)
Колір - чорний

Подробнее

шт.

13499 грн

ДІЗНАЙТЕСЯ МАЙБУТНЄ гоночних змагань ВЖЕ СЬОГОДНІ

Представляємо спортивні рулі нового покоління. Завдяки модернізації відзначений нагородами дизайн Logitech G забезпечує взаємодію з фізичним движком гри і максимально реалістичну симуляцію водіння. Відчуйте роботу поршневого насоса і хрускіт гравію, а також кожне переміщення, рух в заметі або крутому повороті.

Симулятор TRUEFORCE НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Наша інноваційна технологія забезпечує максимально реалістичну зворотний зв'язок по зусиллю в режимі реального часу за рахунок безпосередньої взаємодії з фізичним движком гри. Крім того, ми суттєво розширили діапазон частот зворотного зв'язку, щоб домогтися максимальної деталізації та реалістичності в порівнянні з моделями попередніх поколінь.

Система керування двигуном З замкнутої зворотним ЗВ'ЯЗКОМ

Правильно розрахована сила струму забезпечує потрібний крутний момент. Удосконалена мікропрограма G923 повністю управляє струмом, який проходить через обертають колеса двигуни, безперервно регулюючи напругу відповідно до результатів, отриманими на основі фізичних параметрів гри. Не зупиняйтеся на стандартних налаштуваннях G923! Оцініть точність наведення на ціль і максимально реалістичну симуляцію.

ДОДАТКОВИЙ СЦЕПЛЕНИЕ.

МЕНШЕ ВИКИДІВ.

Програмоване подвійне зчеплення, що імітує справжню систему допомоги при запуску гоночного автомобіля, дозволяє стартувати точніше і швидше, ніж будь-коли раніше.

СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ПЕРЕГОНІВ

Вдосконалений класичний дизайн. Завдяки новій колірній гамі, першокласному шліфувати металу, автомобільному шкіряному покриттю і педалей з полірованої сталі ігровий кермо G923 не відрізнити від справжньої. Форма відповідає наповненню - оціните переваги вбудованого маркера центрального положення і дискового регулятора.

Усовершенст Вова ПЕДАЛЬ ГАЛЬМА

Більше відгуку, підвищена точність. Удосконалена пружина імітує роботу гальмівної системи, що реагує на силу натискання. Це створює відчуття повної реалістичності гоночного процесу. Управління можна зробити більш зручним, помінявши місцями накладки педалей і полегшивши тим самим перегазовку.

Пориньте в атмосферу ЕКСТРЕМАЛЬНОГО ВОЖДЕНИЯ

Щоб повною мірою насолодитися симуляторами гонок, потрібно скористатися реалістичним перемикачем швидкостей. 6-швидкісний перемикач з Н-образної схемою вибору передач Driving Force відрізняється коротким ходом важеля і оснащений натискним механізмом включення заднього ходу. Ця розробка компанії Logitech G подарує гравцям масу незабутніх вражень

ВиробникLogitech
МодельG923 Racing Wheel and Pedals for PS4 and PC
Артикул941-000149
ПлатформаПК
ПлатформаSony PlayStation 4
Вібраціявіброфункція Force
Обертання керма900 градусів
Колірчорний
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс24