Валюта: Гривна

Игра SONY Crash Bandicoot N'sane Trilogy [Blu-Ray диск] (7211034)

Код товару: 843865

Фото - Игра SONY Crash Bandicoot N'sane Trilogy [Blu-Ray диск] (7211034)
Тип - Дитячі, платформа - PS4, тип носія - Blu-ray диск, Vicarious Visions

Подробнее

шт.

1085 грн

Гра SONY Crash Bandicoot N'sane Trilogy 

Загальний сумчастий улюбленець Crash Bandicoot ™ повертається! У колекції N. Sane Trilogy він став ще спритніше, веселіше і обаятельнее! Тепер ви можете отримати максимум вражень від культової серії Crash Bandicoot. Крутіться дзигою і стрибайте, стрибайте і крутитесь! Вас чекає море пригод і гарного настрою в трьох чудових іграх, з яких все почалося: Crash Bandicoot ™, Crash Bandicoot ™ 2: Cortex Strikes Back і Crash Bandicoot ™ 3: Warped. Переживіть заново улюблені моменти історії креш, побачивши їх в усій красі повністю переробленої графіки! Готуйтеся до цього веселощам!

Особливості:

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy епізод Stormy Ascent: Пропонуємо вашій увазі легендарний епізод Stormy Ascent для самої першої гри Crash Bandicoot. Нарешті завершений і опублікований, він здасться складним навіть найдосвідченішим фанатам креш. Зумієте впоратися з швидко зникаючими ступенями, жбурляють пробірки лаборантами, летять птахами, що рухаються платформами і залізними шипами? Завантажте та пройдіть епізод Stormy Ascent!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy епізод Future Tense: Пройдіть перший НОВИЙ епізод для оригінальної трилогії, випущений за останні 20 років. Створений за мотивами епізоду Waterfall, який не увійшов до остаточну версію першої гри Crash Bandicoot, епізод Future Tense містить кілька оригінальних головоломок в футуристичних декораціях з Crash Bandicoot 3: Warped. Відкрийте для себе новий рівень складності Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, ухиляючись від ракет, знищуючи роботів і перестрибуючи лазерні промені під час штурму величезного хмарочоса.

ВиробникSONY
МодельCrash Bandicoot N'sane Trilogy [Blu-Ray диск] PS4
Артикул88222EN
ТипДитячі
ПлатформаPS4
Тип носіяBlu-ray диск
РозробникVicarious Visions
Видавець в СНД / УкраїнаActivision
Країна виробництваСША
Гарантія, міс0