Валюта: Гривна

Інтерактивна дошка Smart Board 685 (SBM685V)

Код товару: 999116

Фото - Інтерактивна дошка Smart Board 685 (SBM685V)

1880 × 1175 мм, SMART Product Drivers and SMART Notebook, емальована сталева поверхня, USB 2.0, Windows, Mac OS X, Linux, 1973 x 1282 x 120 мм

Подробнее

шт.

34450 грн

Клас, оснащений інтерактивною дошкою SMART Board – є найкращим базовим інструментом колективної, групової роботи. Він використовує всі сучасні технології навчання, розроблені компанією №1 на ринку інтерактивних рішень SMART Technologies (Канада). Популярність цього рішення в світі вражає. Сьогодні, більше 2 млн інтерактивних дошок SMART Board встановлені в класах і офісах у всьому світі. Понад 30 млн користувачів активно використовують продукти SMART кожен день.

Інтерактивна дошка з мультимедійним проектором в комплекті стає великим інтерактивним екраном, одним дотиком руки до поверхні якого, можна відкрити будь-який комп'ютерний додаток або сторінку в Інтернеті, демонструвати потрібну інформацію або просто малювати.

Все, що Ви намалювали або написали, програмне забезпечення SMART Notebook дозволяє зберегти у вигляді комп'ютерних файлів, роздрукувати, послати по електронній пошті, навіть зберегти у вигляді Web-сторінок та розмістити їх в Інтернеті.

В інтерактивній дошці задіяні останні розробки Touch технологій з розпізнаванням типу дотику до поверхні інтерактивної дошки.

При роботі з інтерактивною дошкою в школі учень засвоює не лише інформацію через аудіальний і візуальний канали сприйняття, але і через кінестетичний канал, який майже не використовується в сучасній педагогіці. Тому діти, які недоотримали інформацію через цей канал, є потенційними "трієчниками".

Цю ситуацію можуть виправити саме інтерактивні технології SMART – кожен учень інтуїтивно обирає найбільш зручний для себе спосіб сприйняття інформації при роботі з інтерактивною дошкою Smart Board. Дослідження показали, що у класах з інтерактивною дошкою Smart Board діти хочуть вчитися більше.

ВиробникSmart
МодельBoard 685
АртикулSBM685V
Розміри робочої зони (ВxШ)1880 × 1175 мм
Програмне забеспеченняSMART Product Drivers and SMART Notebook
Тип полотнаемальована сталева поверхня
ІнтерфейсUSB 2.0
Операційна системаWindows, Mac OS X, Linux
Габаритні розміри (ВxШxГ)1973 x 1282 x 120 мм
Країна виробництваРумунія
Гарантія, міс12