Валюта: Гривна

Антена Wi-Fi Ubiquiti AMO-5G13

Код товару: 1088559

Фото - Антена Wi-Fi Ubiquiti AMO-5G13
Спрямованість - всеспрямована, частота - 5 ГГц, варіант установки - зовнішній

Подробнее

шт.

5461 грн

Антена Wi-Fi Ubiquiti AMO-5G13

Всеспрямовані WiFi антени сімейства Ubiquiti AirMax Omni 5G, мають відмінні експлуатаційні характеристики і високою надійністю, забезпечуючи безперебійне WiFi покриття в парі з базовою станцією Rocket M5 до 7 км.

Рішення буде ефективно в тих районах, де використання 2.4ГГц неможливо через сильні перешкодb. Ubiquiti AirMax Omni легко налаштувати навіть непідготовленому користувачеві. Вся ця процедура, в тому числі і подальше управління, відбувається за допомогою спеціального програмного забезпечення через AirOS.

Більш того, на відміну від всеспрямованих WiFi антен інших виробників Ubiquiti AirMax AMO-5G13 здатна використовувати також смугу 40 МГц, значно збільшуючи «далекобійність» каналу. У поєднанні з точкою доступу Rocket M5, всенаправленная WiFi антена Ubiquiti AirMax Omni 5G 13dBi здатна демонструвати дійсно вражаючі результати.

На відміну від конкуруючих пристроїв, чиї виробники вважають за краще не афішувати радіус Wi-Fi покриття і рівень сигналу на його «краях», зв'язка Ubiquiti AirMax AMO-5G13 і Rocket M5 показує незмінно відмінний результат, який повністю відповідає заявленим параметрам системи.

ВиробникUbiquiti
МодельAMO-5G13
АртикулAMO-5G13
Спрямованістьвсеспрямована
Частота5 ГГц
Коефіцієнт посилення13 dBi
Варіант установкизовнішній
Поляризаціявертикальна
Поляризаціягоризонтальна
Тип коннектораRP-SMA
Колірбілий
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12