Валюта: Гривна

Клавіатура Razer Huntsman Elite Clicky Optical switch RU (RZ03-01870700-R3R1)

Код товару: 1070962

Фото - Клавіатура Razer Huntsman Elite Clicky Optical switch RU (RZ03-01870700-R3R1)

ігрова, конструкція - оптична/механічна, USB, Razer Clicky Optical Switch, повнорозмірна, Клавіш - 104, Підсвічування - так, підставка для рук, Шнур - 2 м, Колір - чорний

Подробнее

шт.

6999 грн

ШВИДКІСТЬ СВІТЛА

Знайомтеся з Razer Huntsman Elite: продуктом багаторічних досліджень і інновацій. Ви відчуєте зовсім інший рівень продуктивності, який можна описати тільки як випереджаюче свій час. Це наступний етап еволюції клавіатур.

НОВИЙ ОПТИКО-МЕХАНІЧНИЙ ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ

Оптико-механічні перемикачі Razer містять оптичні безконтактні датчики. При натисканні клавіші світловий сигнал активує приймач, забезпечуючи миттєве спрацьовування команди перемикання. Такої швидкості ви ще не відчували.

Razer продовжує розробку інноваційних технологій для гейминга, і новий Оптико-Механічний перемикач є наочною демонстрацією роботи компанії. У кожному з перемикачів використовується інфрачервоний промінь, який дозволяє визначити точний момент натискання на клавішу.

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ЦИФРОВИЙ БЛОК

Управління клавіатурою стало набагато швидше. Багатофункціональний цифровий блок з трьома тактильними клавішами відкриває доступ до всього, починаючи з налаштування яскравості підсвічування. Все програмується і настроюється за допомогою Synapse 3 - ви зможете налаштувати бажані конфігурації прямо під рукою.

ВиробникRazer
МодельHuntsman Elite Clicky Optical switch RU
АртикулRZ03-01870700-R3R1
Типігрова
Призначеннядля ПК
Тип підключеннядротова
Конструкціяоптична/механічна
Інтерфейс підключенняUSB
Формат клавіатуриповнорозмірна
Перемикачі (Switches)Razer Clicky Optical Switch
Кількість клавіш104
Підсвічування клавіштак
Особливостіпідставка для рук
Довжина шнура2 м
Колірчорний
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс24