Валюта: Гривна

Клавіатура A4tech X7-G100

Код товару: 121130

Фото - Клавіатура A4tech X7-G100
Тип - ігрова, мультимедійна, провідна, конструкція - мембранна, інтерфейс підключення - USB, Колір - чорний

Подробнее

шт.

411 грн

Дизайн X7-G100 скромний, однак корпус зроблений добротно і серед аналогів пристрій виглядає гідно. Передбачені виробником глянсові чорні накладки з підписами для різних ігор (у комплекті варіанти для Counter-Strike, Call of Duty 2, Half-Life 2 і Battlefield 2) надають зовнішньому вигляду ефектності. Група клавіш WASD виділяється гумовими накладками червоного кольору, інші мають звичайний пластмасовий корпус.
Розташування кнопок в цілому копіює ліву частину стандартної клавіатури з невеликими змінами, завдяки чому решта часто використовувані клавіші розміщені зручніше для оперативного доступу. Блок цифр розділений на дві половини, дивує лише відсутність 0, яка також нерідко використовується в іграх. Функціональні клавіші F1-F12 розташовані вгорі на значній відстані, і їх застосування не так зручно.
Драйверы и ПО для функціонування A4Tech X7-G100 не потрібні - пристрій просто включається у вільний USB-роз'єм і відразу готовий до роботи. У зв'язку з цим відсутні і програмовані кнопки - важко чекати іншого від ігрового блоку за $10.
В першу чергу X7-G100 призначений для правші, однак і лівшам подібний продукт здається цікавим - вони отримають можливість уникнути переналаштування управління у багатьох іграх з набору WASD на блок стрілок.
ВиробникA4tech
МодельX7-G100
АртикулX7-G100
Типігрова
Типмультимедійна
Типпровідна
Призначеннядля ПК
Тип підключеннядротова
Конструкціямембранна
Інтерфейс підключенняUSB
Формат клавіатурикомпактна
Особливостівологостійкість
Особливостізмінні клавіші
Колірчорний
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12