Валюта: Гривна

Комплект Lenovo Professional Wireless Keyboard (4X30H56821)

Код товару: 839346

Фото - Комплект Lenovo Professional Wireless Keyboard (4X30H56821)
Тип - бездротовий, інтерфейс підключення - радіо, формат клавіатури - повнорозмірна, тип сенсора миші - лазерний, роздільна здатність (max) - 1200 dpi, Колір - чорний

Подробнее

шт.

1866 грн

Комплект Lenovo Professional Wireless Keyboard (4X30H56821)

Корисний набір для роботи. Якщо ти зацікавлений у продуктивній і швидкій роботі, то комплект Lenovo Professional Wireless Keyboard and Mouse Combo (4X30H56821) створений для тебе. Підключення за допомогою інтерфейсу Wireless + USB звільнить твій стіл від довгих дротів і дозволить легко налаштувати з'єднання аксесуарів з десктопом або ноутбуком.

Керуй автономно. Любиш працювати в комфортному кріслі, часто спілкуєшся з друзями і рідними в месенджерах, лежачи на дивані? Professional Wireless Keyboard and Mouse Combo надасть тобі таку можливість. Підключай приймач до порту ПК або лептопа і якби мала миша і клавіатуру на зручній відстані. Комп'ютерну мишку з лазерним сенсором можна використовувати на будь-яких поверхнях, за винятком дзеркальних.

Все для твого комфорту. У клавіатури з набору Wireless Keyboard and Mouse Combo передбачені ніжки, за допомогою яких можна регулювати кут її нахилу, тому ти зможеш налаштувати зручне положення для набору тексту. Не варто хвилюватися, випадково розлив кави: цей аксесуар стійкий до рідини, що потрапила всередину.

Завдяки дозволу сенсора миші 1 200 DPI досягається відмінна швидкість відгуку. П'ять кнопок аксесуара забезпечать зручність керування курсором, настройки прокрутки і управління медіаплеєром. Цей бездротової комплект допоможе створити комфортний простір для роботи і розваг.

Історія компанії почалася в 1984 році, коли група вчених Китайської Академії Наук вирішила створити власну технологічну компанію. Спочатку фірма носила назву New Technology Developer Incorporated, згодом назва була змінена на Legend. Компанія почала займатися імпортом електронної техніки (перш за все телевізорів) в Китай і розробкою власного обладнання, яке дозволяло б адаптувати китайські ієрогліфи «латиномовних» комп'ютерів.

Завдяки вдалому «вливання» в світовій ринковий океан, корпорація виходить на принципово новий рівень. У 2010 році вона купує контрольний пакет акції відомої японської компанії NEC, в 2011 році поглинає німецьку фірму Medion, а в 2014 додає в список гучних придбань бренд Motorola Mobility. На сьогодні Lenovo є одним з найбільших сучасних виробників різної електроніки.

ВиробникLenovo
МодельProfessional Wireless Keyboard
Артикул4X30H56821
Типбездротовий
Конструкціямембранна
Інтерфейс підключеннярадіо
Формат клавіатуриповнорозмірна
Тип сенсора мишілазерний
Роздільна здатність (max)1200 dpi
Кількість кнопок5
Кількість коліс прокрутки1
Тип скролла1 кнопка-скролл
Колірчорний
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12