Валюта: Гривна

Материнська плата GIGABYTE B450M GAMING

Код товару: 861287

Фото - Материнська плата GIGABYTE B450M GAMING
Soc - AM4, AMD B450, DDR4, Макс. пам'ять - 32 ГБ, Зовнішні - 4 x USB 3.1 Gen1, 1 x VGA, 1 x RJ45, 2 x USB 2.0, 2 x PS/2, 1 x DVI-D, 1 x HDMI, Audio, Внутрішні - 4 x Sata 6.0 Gb/s, Micro-ATX

Подробнее

шт.

2277 грн

Материнська плата GIGABYTE B450M GAMING

Завдяки Smart Fan 5 користувачі можуть бути впевнені в тому, що їх ігровий ПК буде функціонувати в найбільш сприятливому температурному режимі без шкоди для продуктивності. Завдяки термодатчиків, розміщеним на материнській платі, засобами Smart Fan 5 можна контролювати роботу кожного вентилятора. Крім того, Smart Fan 5 - це ще й більшу кількість гібридних роз'ємів для підключення вентиляторів, які підтримують режими роботи PWM і Voltage, забезпечуючи максимальну зручність обслуговування встановленої рідинної системи охолодження.

Гібридні роз'єми подвійного призначення

Гібридний роз'єм здатний визначити використовує система охолодження режими управління PWM або Voltage і автоматично переключиться у відповідний стан.

Підтримуються до двох підсилювачів з вбудованим захистом від перевантаження по струму - обов'язкова умова для потужних вентиляторів категорії high-end.

Новий додаток Smart Fan 5

Можливість вибору оптимального режиму від самого тихого, до повно швидкісного, відповідно до особливостей функціонування системи. Для кожного вентилятора або помпи може бути задана свій графік роботи, із зазначенням граничних значень для переходу на іншу швидкість обертання.

Датчики і вентилятори оперативної взаємодії. Для кожного вентилятора можна вказати швидкість обертання крильчатки відповідно до певної температурою охлаждаемого компонента системи (за винятком вентилятора ЦП).

Функція кривої вентилятора. Настроювання кривої вентилятора в залежності від конкретної температури, інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс утиліти.

Вдосконалений інтерфейс BIOS

Вдосконалений інтерфейс BIOS відкриває доступ до розширених функцій, зокрема до Smart Fan 5. Засобами встановлених на платі датчиків і утиліти Smart Fan 5 можна вказати порогові значення температури для функції кривої вентилятора з метою мінімізації рівня шуму за рахунок зміни швидкості обертання системних вентиляторів в різних режимах , і все це без необхідності перезавантаження Windows.

Оновлення BIOS

Просто, зрозуміло, доступно

Функціонал BIOS має першорядне значення для користувача на етапі пошуку і вибору оптимальних параметрів. Запропонований Gigabyte новий графічний інтерфейс забезпечує зручний доступ до функціонала істотно переробленої BIOS і дає можливість користувачу набути унікального досвіду тонкої настройки нової системи.

Центр додатків APP Center

Центр додатків Gigabyte App Center надає миттєвий доступ до фірмових додатків Gigabyte, які допоможуть отримати максимальний ефект від експлуатації материнської плати. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс Gigabyte App Center дозволяє виконувати запуск всіх додатків Gigabyte, встановлених в системі, перевіряти і повідомляти в режимі онлайн про доступні для завантаження оновлення, завантажувати актуальні додатки, драйвери і BIOS.

Утиліта EasyTune

Gigabyte EasyTune - фірмова утиліта з простим і наочним призначеним для користувача інтерфейсом, яка дозволяє коригувати налаштування системи без необхідності перезавантаження ПК (регулювання тактової частоти і напруги живлення ключових компонентів в середовищі Windows). За допомогою функції Smart Quick Boost можна в автоматичному режимі виконати процедуру оверклокінгу в тих випадках, коли необхідний приріст продуктивності системи.

Патентована технологія Gigabyte DualBIOS (UEFI)

На системних платах Gigabyte сімейства Ultra Durable реалізована унікальна технологія Gigabyte DualBIOS, покликана убезпечити одну з найважливіших складових системної плати - BIOS. В рамках технології DualBIOS на материнських платах Gigabyte встановлені дві мікросхеми BIOS - основна і резервна. Цей тандем надійно захищає мікрокод BIOS від вірусних атак, апаратних збоїв викликаних виходом з ладу компонентів ПК, некоректних дій користувача, допущених при оверклокінгу, а також від кидків напруги в мережі в процесі оновлення BIOS.

ВиробникGIGABYTE
МодельB450M GAMING
АртикулB450M GAMING
Виддля комп'ютера
Призначеннягеймерська
СокетAM4
Процесорна сумісністьAMD Ryzen 1st and 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics Processors for Socket AM4
Слоти розширення2 x PCIe 3.0 x1
Слоти розширення1 x PCI-Eх 3.0 x16
Виробник чіпсетаAMD
Модель чіпсетаAMD B450
Тип оперативної пам'ятіDDR4
Частота, МГц2133
Частота, МГц2400
Частота, МГц2667
Частота, МГц2933
Частота, МГц3200 (O.C.)
Кількість роз'ємів, шт.2
Максимальний об'єм пам'яті32 ГБ
Підтримка двоканального режимутак
Підтримка ECCнемає
Тип аудіосистемиHDA (High Definition Audio)
АудіоконтролерRealtek ALC887
Багатоканальний звук7.1
Оптичний S/PDIF вихідесть
Кількість LAN-контролерів, шт1
Швидкість10/100/1000 Мбіт/с
Зовнішні порти4 x USB 3.1 Gen1
Зовнішні порти1 x VGA
Зовнішні порти1 x RJ45
Зовнішні порти2 x USB 2.0
Зовнішні порти2 x PS/2
Зовнішні порти1 x DVI-D
Зовнішні порти1 x HDMI
Зовнішні портиAudio
Внутрішні роз'єми і порти4 x Sata 6.0 Gb/s
Колодки2-х USB 2.0
Колодки1 x USB 3.1
Основне живлення24 піновий ATX
Живлення CPU 12В8 піновий АТХ 12В
Інші коннектори1 х Clear CMOS джампер
Інші коннектори1 x Front panel audio connector
Інші коннектори1 x S/PDIF Out connector
Інші коннектори1 x Trusted Platform Module (TPM)
Інші коннектори1 x 4 -pin CPU Fan connector
Інші коннектори1 x Serial Port header
Інші коннектори1 x Chassis intrusion header
Інші коннектори2 x system fan headers
Інші коннектори1 x CPU fan header
Інші коннектори1 x front panel header
Інші коннектори1 x speaker header
Інші коннектори1 x CPU cooler LED strip/RGB LED strip header
Інші коннектори1 x M.2 Socket 3 connector
Тип BIOSAmi
Тип BIOSUEFI
Підтримка RAIDRAID 0, 1,10
Підтримка ОСWindows 10 64-bit
Підтримка ОСWindows 7 64-bit
Форм-факторMicro-ATX
Висота, мм244
Ширина, мм244
(Збірка) Споживча потужність35 Вт
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс36