Валюта: Гривна

Мікрофон AKG D40

Код товару: 978605

Фото - Мікрофон AKG D40

Balanced XLR, кардіоід, 52 дБ, 50 – 20000 Гц, 2000 Ом, для вокалу, для струнних інструментів, для ударних, чорний

Подробнее

шт.

3115 грн

AKG D40 однаково добре справляється зі зняттям звукових коливань ударних/духових інструментів, наприклад: малий барабан, тому-те, тімбал, бонго, Конга, труба, саксофон та ін. Крім того, мікрофон успішно застосовується з гітарним підсилювачем.

Динамічний мікрофон з діаграмою спрямованості кардіоїдної форми. Володіє відмінною частотної характеристикою 50-20000 Гц при максимальному SPL до 156 дБ.

Полегшений суцільнометалевий корпус оснащений рухомим кронштейном для регулювання положення до 135°, що надає більше можливостей при розміщенні близько музичних інструментів з метою оптимізації розташування пристрою, забезпечуючи кращу якість звучання і зручність при виконанні пісень. Мікрофон інсталюється на мікрофонну стійку з різьбленням 5/8 дюймів. Акустичний роз'єм - балансний XLR (male).

Потужна і надійна сітка охороняє динамічну головку від пошкоджень під час концертного виступу, в процесі яких іноді трапляються падіння апаратури або удари про неї.

Всередині розміщений поп-фільтр і вітрозахисний екран з метою відсічення небажаних ефектів дихання виконавця.

Мікрофон комплектується захисним чохлом для безпечного переміщення на гастролях і довгострокового зберігання цінного пристрою, а також спеціальним кронштейном для стійкої установки на обід барабана.

ВиробникAKG
МодельD40
АртикулD40
Тип роз"емуBalanced XLR
Направленістькардіоід
Чутливість мікрофону52 дБ
Частотний діапазон мікрофону50 – 20000 Гц
Опір2000 Ом
Особливостідля вокалу
Особливостідля струнних інструментів
Особливостідля ударних
Колірчорний
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12