Валюта: Гривна

Мишка Razer Naga PRO Wireless Black (RZ01-03420100-R3G1)

Код товару: 1070494

Фото - Мишка Razer Naga PRO Wireless Black (RZ01-03420100-R3G1)

для ноутбука, для комп'ютера, радіо, 20000 dpi, 20, Програмовані кнопки - є, 117 г

Подробнее

шт.

3988 грн

Адаптується і звільняється

Навіщо спеціалізуватися на одному жанрі, якщо можна управляти всіма? Домінуйте у всіх сферах з Razer Naga Pro - модульної бездротової ігровий мишею з 3 змінними бічними панелями з розкладками кнопок, необхідних вам, щоб стати майстром в самих різних жанрах ігор: MMO, Battle Royale, FPS і інших.

19 + 1 програмованих кнопок

Отримайте більший арсенал команд під рукою, призначивши основні гарячі клавіші або макроси за допомогою Razer Synapse 3, і використовуйте його розширену функцію - Razer ™ Hypershift - щоб подвоїти введення за допомогою профілю вторинної кнопки, який можна перемикати натисканням клавіші.

Кожна кнопка миші і її бічні панелі розташовані ергономічно, тому ви можете легко і швидко отримати до них доступ, а кожен клацання забезпечує яку було чути тактильну зворотний зв'язок, яка викликає задоволення і чуйність.

ОПТИЧЕСКИЙ СЕНСОР RAZER FOCUS +

Наш новий покращений сенсор має лідируюче в галузі дозвіл 20000 DPI з точністю дозволу 99,6%, що гарантує постійне відстежування навіть самих незначних рухів цієї модульної бездротової ігровий миші. Оснащений інтелектуальними функціями, сенсор стає ще більш точним, забезпечуючи високий рівень точності для успішних хедшотов.

ОПТИЧНІ ПЕРЕМИКАЧІ RAZER ™ ДЛЯ МИШЕЙ

Використовуючи інфрачервоний промінь для реєстрації кожного клацання, перемикачі цієї бездротової миші спрацьовують з кращим в галузі часом відгуку 0,2 мілісекунди. Оскільки для цього більше не потрібно традиційний фізичний контакт, ця форма спрацьовування усуває необхідність у затримці спрацьовування брязкоту і ніколи не викликає ненавмисних клацань, забезпечуючи більш точний контроль і бездоганне виконання.

ВиробникRazer
МодельNaga PRO Wireless Black
АртикулRZ01-03420100-R3G1
ТипБездротові
ТипГеймерські
Підключеннябездротове
Призначеннядля ноутбука
Призначеннядля комп'ютера
Інтерфейс підключеннярадіо
Тип сенсораоптичний
Роздільна здатність (max)20000 dpi
Кількість кнопок20
Програмовані кнопкиє
Особливостіпідсвічування
Особливостівбудована пам'ять
Особливостіз макросами
Вага117 г
Колірчорний
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс24