Валюта: Гривна

Мишка Lenovo Professional Wireless Laser (4X30H56886)

Код товару: 1088117

Фото - Мишка Lenovo Professional Wireless Laser (4X30H56886)

для ноутбука, для комп'ютера, радіо, 1600 dpi, 5

Подробнее

шт.

843 грн

Мишка Lenovo Professional Wireless Laser (4X30H56886)

Lenovo Professional Wireless - лазерна мишка для професійного використання. Гарантує необхідний рівень точності і контролю управління, який потрібен фахівцям різних сфер. Допоможе виконувати свою роботу швидко і ефективно, не відволікаючись на якісь недоліки роботи периферійних пристроїв. Має ділової, стриманий і лаконічний вигляд, властивий продукції Lenovo бізнес-класу. Прекрасно доповнить робоче простір, завдяки відсутності кабелів не буде захаращувати стіл і заважати в роботі. Знайде своє чинне місце в high-tech офісі або ІТ-середовищі.

Особливості та переваги:

1 хвилина зарядки може забезпечити до 1 години використання;

Бездротовий зв'язок: вибір між традиційними бездротовими і Bluetooth режимами;

Зручно: кілька світлодіодних індикаторів показують стан батареї для безпроблемного використання;

Час автономної роботи: до місяця.

Lenovo Group Limited -комп'ютерна компанія Китаю, що має реєстрацію в Гонконзі і займає четверте місце в світі по виробництву ПК. Ці відомості успішності компанії наведені за результатами 2007 року. Попереду компанії за цим показником знаходяться фірми HP, Dell, Acer. Генеральний офіс фірми розміщений в американському місті Перчейз, штаті Нью-Йорк.

Компанія спеціалізується на розробці та виробництві ПК, КПК, фірмі належать розробки сєверов, відеопроекторів і моніторів. Основними власниками акцій компанії Lenovo є Legend Holdings Ltd, що має 42 відсотки акцій і здійснює роботу під контролем Китайської академії наук, а також американська фірма IBM, що тримає близько 9 відсотків акцій, акціонерами є також американські інвестиційні фонди. У компанії працює близько 20 тисяч чоловік. людина.

Миші - це один з основних інструментів для управління комп'ютером. Її основні функції полягають в наведенні на предмет, відкриття папок чи інших дій. Зараз їх випускається величезна різноманітність, що дозволяє підібрати девайс за своїми уподобаннями та його призначенню.

Класифікація мишок. Асортимент приладу для ПК дуже широкий і різноманітний. Вибирати мишу можна за зовнішнім виглядом, формою, призначенням, типу підключення. За останнім критерієм товар поділяється на дві категорії: провідні; бездротові.


ВиробникLenovo
МодельProfessional Wireless Laser
Артикул4X30H56886
ТипБездротові
Призначеннядля ноутбука
Призначеннядля комп'ютера
Інтерфейс підключеннярадіо
Тип сенсоралазерний
Роздільна здатність (max)1600 dpi
Кількість кнопок5
Колірчорний
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12