Валюта: Гривна

Навушники AKG K72 Black (3169H00020)

Код товару: 1089519

Фото - Навушники AKG K72 Black (3169H00020)

навушники, дротове, штекер 3.5 мм, 32 Ом, 112 дБ, 3 м

Подробнее

шт.

1699 грн

Упродовж понад півстоліття компанія AKG створює професійне звукове обладнання. Величезний досвід, фірмові технології та знання точних нюансів конструкції втілені в навушниках AKG K72. Ця модель створювалася насамперед для професійного застосування.

Навушники AKG K72 зроблені у відповідності до всіх канонів професійних моніторних моделей бренду. Конструкція — досконалий механізм, який застосовується компанією з мінімальними змінами вже не перше десятиліття. Така саморегульована конструкція є візитною карткою найкращих навушників бренду, система забезпечує миттєву підгонку та чудову посадку без необхідності в будь-яких додаткових діях — відразу під час одягання.

Професійне призначення AKG K72 полягає насамперед в тому, що ці навушники призначені для тривалої роботи. Вони відрізняються професійною якістю конструкції, маючи досить малу вагу. Всі деталі в комплексі працюють на можливість максимально тривалого використання упродовж робочого дня, якщо AKG K72 застосовуються для професійних цілей. Слухати музику в AKG K72 без жодних неприємних відчуттів і втоми можна набагато довше, ніж у звичайних навушниках за таку ж ціну.

Точний саунд AKG K72 забезпечують професійні 40 мм драйвери (динаміки) з розширеним частотним діапазоном. K72 належать до навушників закритого типу. Конструкція боксів забезпечує максимальну пасивну звукову ізоляцію. Звучання моделі не забруднюється зовнішніми шумами: лише ви та музика. Навіть на високому рівні гучності звук не буде чутно зовні — навушники працюють винятково для свого слухача.

Довговічність конструкції AKG K72 закладена ще на етапі її розробки. Готовий до виробництва прототип тестується падінням із висоти 2 метри на тверду поверхню. Кабель проходить випробування на багаторазовий вигин у його кінцевих точках. Окремо повний стрес-тест проходить джерело звуку — драйвер. Частини навушників, які взаємодіють зі шкірою — амбушури — природно, схильні до найбільшого зносу та забруднення. В AKG K72 вони зроблені зі спеціального зносостійкого повітропроникного матеріалу. Крім того, їх можна легко зняти для чищення або заміни — ще одна професійна властивість AKG K72.

Точність і висока якість звучання досягається також шляхом застосування поворотної системи, у якій, власне, і встановлено драйвери. Завдяки їй мембрана, що відтворює звук, розташовується під оптимальним кутом до вуха, а амбушур рівномірно притискається до нього. Разом все це забезпечує чисте, незабарвлене звучання із солідними басами, не залежить від гучності навіть у пікових сплесках.

Крім надійності всієї системи, в AKG K72 варто зазначити достатню довжину кабелю — понад два метри, — він зручний і вдома, і в дорозі. Навушники AKG K72 комплектуються адаптером-перехідником із 3.5-мм роз'єму, застосовується в мобільних ґаджетах, на 6.3 мм, поширений у стаціонарних джерелах сигналу. Завдяки невисокому імпедансу навушники чудово працюють і з ґаджетами, і зі стаціонарними системами з роз'ємом для навушників.

ВиробникAKG
МодельK72 Black
Артикул3169H00020
Тип пристроюнавушники
ТипHighEnd
Підключеннядротове
Призначеннядля плеєра
Призначеннядля комп'ютера
Призначеннядля телефону
Конструкціяповнорозмірні
Тип кріпленнядуга над головою
Інтерфейс підключенняштекер 3.5 мм
Кількість jack(ів)1
Кількість PIN (контактів)3
Опір навушників32 Ом
Мінімальна відтворювана частота16 Гц
Максимальна відтворена частота20 кГц
Чутливість112 дБ
Довжина шнура3 м
КолірBlack
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12