Валюта: Гривна

Навушники Baofeng c кнопкой РТТ для BF-T2 (для BF-T2)

Код товару: 788092

Фото - Навушники Baofeng c кнопкой РТТ для BF-T2 (для BF-T2)
тип пристрою - гарнітура, Тип - VoIP і мультимедіа, підключення - дротове, конструкція - вкладиші, тип кріплення - дужка за вухо, інтерфейс підключення - штекер 2.5 мм, кількість jack(ів) - 1, колір - Black

Подробнее

шт.

75 грн

Навушники Baofeng c кнопкою РТТ для BF-T2 (для BF-T2)

Baofeng - гарнітура прихованого носіння з мікрофоном, інтегрованим в кнопку PTT. Дозволяє зв'язатися зі співрозмовником і при цьому не привертати до себе увагу. Підходить для радіостанцій Baofeng: BF-T2 "

Компанія під назвою Fujian Nanan Baofeng Electronic Co., Ltd - це професійний виробник засобів радіозв'язку. Підприємство було засноване на території китайської провінції Фуйнань в 2001 році. Дводіапазонні радіостанції фірма виробляє з 2002 року.

В даний час штат співробітників Baofeng становить близько чотирьох сотень людей, виробничі та адміністративні потужності даного сучасного підприємства індустрії зв'язку розташовані на території в 30000 квадратних метрів. Стабільність роботи і якість продукції від Baofeng перед реалізацією обов'язково перевіряється за допомогою комплексного тестування. Крім того, якість пристроїв радіозв'язку під торговою маркою Baofeng підтверджується наявністю сертифікації по ISO 9001: 2008.

Портативні рації Baofeng неймовірно популярні на внутрішньому ринку Китаю. Продукція даного виробника сьогодні також користується попитом на європейській, американській, японській, східно- та південноафриканської торговому майданчику. Популярність рацій під брендом Baofeng серед радіоаматорів, мисливців і туристів усього світу зумовлена ​​їх високою якістю, багатим функціоналом і доступною ціною.
ВиробникBaofeng
Модельc кнопкой РТТ для BF-T2
Артикулдля BF-T2
Тип пристроюгарнітура
ТипVoIP і мультимедіа
Підключеннядротове
Призначенняспеціальні
Конструкціявкладиші
Тип кріпленнядужка за вухо
Інтерфейс підключенняштекер 2.5 мм
Кількість jack(ів)1
Кількість PIN (контактів)3
КолірBlack
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс1