Валюта: Гривна

Приціл Aimpoint Micro H-2 2МОА. WeaverPicatinny (200185)

Код товару: 1089678

Фото - Приціл Aimpoint Micro H-2 2МОА. WeaverPicatinny (200185)

коліматорний, постійна, 1x, планка Пікатіні/Вівера

Подробнее

шт.

19861 грн

Колліматорний приціл закритого типу Aimpoint Micro H-2 - один з найпопулярніших і компактних колліматорних прицілів для полювання. Завдяки продуманому дизайну модель легко і швидко встановлюється на зброю. Приціл коліматора лінійки Micro H-2 здатний працювати в самих жорстких умовах експлуатації, при будь-якій температурі і вологості, а також на зброї "найважчих" калібрів, аж до .500 NitroExpress!

В моделях лінійки Micro H-2 новий, посилений корпус і відкидні кришки, які захищають лінзи від пошкодження і дозволяють колліматору витримати вплив будь-яких умов навколишнього середовища. Завдяки новим оптичним лінзам і збільшеній світлопропускній здатності - оптичні характеристики, форма і яскравість прицільної марки радикально поліпшилися.

Так як вага прицілу є досить важливим критерієм, дана модель є однією з найлегших моделей коліматорних прицілів закритого типу. Тому, при установці коліматора на зброю, вага зброї залишається незмінною. Aimpoint Micro H-2 повністю водо- і пилонепроникний. Є 12 рівнів настройки підсвічування для використання вдень ​​або в умовах слабкої освітленості. Це дозволить відрегулювати колліматор для максимально комфортного використання. Також є регулювання яскравості прицільної марки.

Приціли Aimpoint Micro H-2 поставляються в трьох варіантах комплектації: з кріпленням Blaser SM, Weaver/Picatinny, і без кріплень.

ВиробникAimpoint
МодельMicro H-2 2МОА. Weaver/Picatinny
Артикул200185
Тип прицілуколіматорний
Тип кратностіпостійна
Максимальна кратність1x
Кріпленняпланка Пікатіні/Вівера
Видалення вихідної зіницінеобмежене
Підсвічування прицільної маркирегульована
Додаткововодонепроникний корпус
Колірчорний
Країна виробництваШвеція
Гарантія, міс12