Валюта: Гривна

Портативна рація Motorola CLP446 Bluetooth

Код товару: 516519

Фото - Портативна рація Motorola CLP446 Bluetooth
Радіус дії - до 5 км, потужність приймача - 0.5 Вт, кількість каналів - 8 каналів, чорний

Подробнее

шт.

8523 грн

Рація CLP446 0.5 Вт PMR 8CH Bluetooth Capable EM від компанії Motorola поєднує в собі комфорт, міцність, простоту використання і витончений дизайн. Спеціально розроблена для роботи в мережі роздрібної торгівлі, ресторанів і підприємств сфери обслуговування, модель працює на 8 каналах із сумарним вибором із 219 PL- і DPL-кодувань для гарантування безпеки перемовин із великим зниженням перешкод і луна-сигналів.

Компактний пристрій легко поміщається в долоні, має всі ключові елементи портативної рації та можливість використання Bluetooth-гарнітури (не входить у комплект), під'єднавши яку, CLP446 0.5 Вт PMR 8CH Bluetooth Capable EM використовується вже як кнопка Push-To-Talk.

Багатофункціональний індикатор Smart Status Glow дасть змогу легко визначити, на якому каналі Ви перебуваєте — кожен канал має свій колірний код.

У комплект CLP446 0.5 Вт PMR 8CH Bluetooth Capable EM входить спеціальна заглушка для роз'єму під'єднання дротової гарнітури, дротова гарнітура.

Зарядний пристрій IXPN4028 зі світлодіодним індикатором дасть змогу зарядити Li-Ion акумулятор рації менш ніж за 4 години, до того ж, Ви можете не виймати АКБ із радіостанції та заряджати її безпосередньо, використовуючи зарядний пристрій як док-станцію. Крім того, заряджати батарею можна не виймаючи рацію з кобури. Під'єднання самого зарядного пристрою відбувається за допомогою порту micro-USB.


ВиробникMotorola
МодельCLP446 Bluetooth
АртикулCLP446 Bluetooth
Радіус діїдо 5 км
Потужність приймача0.5 Вт
Кількість каналів8 каналів
Функціональні можливостіBluetooth
Колірчорний
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12