Валюта: Гривна

Телефон DECT PANASONIC KX-TG1711UAW

Код товару: 64597

Фото - Телефон DECT PANASONIC KX-TG1711UAW

білий, монохромний, матричний, з блакитним підсвічуванням, поліфонія, 16-ти тональна, 12 мелодій, Автовизначник номера, CallerID, 50 номерів, набір на трубці

Подробнее

шт.

1010 грн

DECT PANASONIC KX-TG1711UAW білий (White) - це недорогий безпровідний телефон, який має достатню кількість базових функцій, щоб забезпечити зручність спілкування в офісі або удома. Апарат Panasonic KX-TG1711 поєднує в собі відмінний дизайн з неповторною простотою використання і високою надійністю.

Ціна на радіотелефон Panasonic KX-TG1711UAW обумовлена оптимальною кількістю функцій. У цьому радіотелефоні є визначник номера двох стандартів - АВН і Caller ID.

Радіотелефон Panasonic KX-TG1711 має меню із записником на 50 абонентів і журнал викликів, що входять, на 50 номерів, що визначилися. Є повтор 10-ти останніх набраних номерів. При налаштуванні радіотелефону Panasonic KX-TG1711 можна вибрати одну з 12-ти мелодій дзвінка.

Будь-який радіотелефон Panasonic має кнопку Flash ("флеш", позначається буквою R) для перекладу дзвінків в офісній АТС. Для дзвінка або перекладу з трубки на трубку використовується кнопка INT. Дальність радіотелефонів стандарту DECT невелика - 30-50 метрів в приміщенні. Тому радіотелефон DECT ідеально підійде для квартири і для офісу.
ВиробникPANASONIC
МодельKX-TG1711UAW
АртикулKX-TG1711UAW
Клас товаруКласичні
Клас товаруСтильний дизайн
Колірбілий
Тип екранумонохромний, матричний, з блакитним підсвічуванням
Мелодіїполіфонія, 16-ти тональна, 12 мелодій
Тип АВНАвтовизначник номера, CallerID
Об'єм телефонної книги50 номерів
Спосіб набору номеранабір на трубці
Особливостізахист від прослухування, кирилиця на дисплеї
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс36