Валюта: Гривна

Телефон PANASONIC KX-DT546RU-B

Код товару: 731335

Фото - Телефон PANASONIC KX-DT546RU-B
Тип - системний, тип набору - тоновий, імпульсний, кількість телефонних ліній - 1 лінія, автододзвін - відсутній, визначник номера (АВН) - є

Подробнее

шт.

6913 грн

Системний телефон PANASONIC KX-DT546RU-B
Це двопровідний цифровий системний телефон, який забезпечує найбільш зручний доступ до функцій АТС і надає користувачеві інформацію про зайнятість ліній в режимі реального часу. Системний телефон працює з АТС серії TDA, TDE, NCP, NS (підключається на цифровий або гібридний порт) і відповідає найвищим вимогам до якості та комфорту.

На Panasonic KX-DT546RU мається гучний зв'язок (цифровий спікерфон), шестирядковий РК-дисплей з підсвічуванням, підтримкою кирилиці та 4-ма рівнями налаштування контрастності. Російською мовою відображається не тільки меню, але і вміст усіх довідників АТС, журнал вхідних і вихідних дзвінків, а також команди системного програмування. Дисплей цього системного телефону відображає номер абонента або дату і час або тривалість і вартість розмови, і багато іншого.

У системного телефону Panasonic KX-DT546RU є 24 програмованих кнопки (функції) c двокольорового індикацією. Індикатори показують зайнятість ліній і абонентів. Одним натисканням такої кнопки можна встановити з'єднання, або викликати системну функцію. Для збільшення кількості кнопок можна підключити консоль KX-DT590.

Натисненням однієї кнопки на системному телефоні абонент може: встановити автоматичну переадресацію виклику на інший номер (наприклад, на мобільний телефон); встановити конференцсвязь з декількома абонентами; перехопити виклик з телефону свого колеги; стати в чергу на зайняту міську лінію; включити сповіщення по гучномовному зв'язку (через динаміки системних телефонів або зовнішні динаміки).

З додаткових функцій, Panasonic KX-DT546RU-В сумісний з електронним мікроліфтом, має автодозвон, 30 мелодій дзвінка і двоколірний індикатор виклику (повідомлення) який сигналізує про виклик, що надійшов, або записаному повідомленні, що дозволяє ідентифікувати дзвонить телефон на відстані. Також, у цього системного телефону є роз'єм для підключення гарнітури, 2 регулювання кута нахилу апарату і роз'єм D-XDP. Унікальна технологія D-XDP дозволяє підключити до цього системного телефону, інший телефон з новим внутрішнім номером і заощадити не тільки на покупці нової плати розширення, але й на прокладці кабелю.
ВиробникPANASONIC
МодельKX-DT546RU-B
АртикулKX-DT546RU-B
Типсистемний
Тип наборутоновий
Тип наборуімпульсний
Кількість телефонних ліній1 лінія
Кількість номерів для виклику однією кнопкою24
Дисплейтак
Функції дисплеяпідтримка кирилиці
Функції дисплеявідображення дати/часу
Автододзвінвідсутній
Повторний набір номератак
Колірчорний
Відключення звуку на трубці (Mute)так
Спікерфонтак
Роз'єм для гарнітуритак
Визначник номера (АВН)є
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12