Валюта: Гривна

Рюкзак Deuter Winx granite-spring (42604 4206)

Код товару: 1002762

Фото - Рюкзак Deuter Winx granite-spring (42604 4206)
сфера використання - міські, для велотуризму, для пішого та гірського туризму, об'єм - 20 л

Подробнее

шт.

1604 грн

Рюкзак туристичний Deuter Winx granite-spring (42604 4206) - компактний спеціалізований рюкзак для ролерів з зовнішнім кріплення для роликових ковзанів (шолому). У нього легко поміститься захист, змінний одяг, взуття, гідратор з водою і багато чого ще...

Ця модель досить універсальна - її можна використовувати і в якості велорюкзака (адже прототипом при його створенні була популярна модель велорюкзака Deuter Cross Bike 18).

При катанні на роликах рюкзак в будь-якій ситуації повинен надійно сидіти на спині. Унікальна система спинки Airstripes System забезпечує це одночасно з ефективною вентиляцією. Вона виготовлена на базі двох фасонних профілів з піни, в яких проходить безліч повітряних каналів, покритих дихаючої сіткою. Під час активного руху в каналі між профілями з піни створюється ефект тяги, поліпшує вентиляцію. Двошарова конструкція, в якій об'єднані шари твердої і м'якої піни, гарантує гнучкість і комфортне розподіл навантаження. Для забезпечення ідеальної відповідності спинки рюкзака і спини, всередині піни знаходиться пластична алюмінієва стійка, яку можна зігнути з урахуванням Ваших анатомічних особливостей. Результат: мінімальна поверхня контакту профілів Airstripes забезпечує вільну циркуляцію повітря на 80% поверхні спини ролера, а рюкзак сидить як влите!
ВиробникDeuter
МодельWinx granite-spring
Артикул42604 4206
Сфера використанняміські
Сфера використаннядля велотуризму
Сфера використаннядля пішого та гірського туризму
Об'єм20 л
Тип вентиляції спиниподушки
Вага0.66 кг
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12