Валюта: Гривна

Мережева карта Wi-Fi D-Link DWA-137

Код товару: 848855

Фото - Мережева карта Wi-Fi D-Link DWA-137
до 300Mbps, IEEE 802.11 b/g/n, USB

Подробнее

шт.

377 грн

D-Link пропонує закінчені мережеві і комунікаційні рішення для побудови "цифрового будинку", підприємств малого і середнього бізнесу, мереж масштабу робочих груп і підприємств і провайдерів послуг Інтернет. Крім цього, компанія робить повний спектр устаткування для створення провідних і безпровідних мереж, широкосмугового доступу, IP-телефонії і мультимедіа-пристроїв.

Бездротовий USB-адаптер D-Link DWA-137 дозволяє підключити комп'ютер до високошвидкісної безпровідної мережі і забезпечує відмінний прийом сигналу. Коли з'єднання встановлено, можна отримати доступ до високошвидкісного Інтернет-з'єднання і приступити до перегляду Web-сторінок, відтворення потокового відео і музики, а також грати в мережеві ігри і організувати загальний доступ до контенту для друзів.

Висока продуктивність
Адаптер DWA-137 забезпечує високу продуктивність бездротового підключення до комп'ютера. Користувачі можуть легко додати адаптер в мережу і переглядати Web-сторінки, надавати спільний доступ до файлів і принтерів, і спілкуватися в чаті. Висока швидкість бездротового з'єднання розширює можливості використання мережі Інтернет, що забезпечує ефективну роботу сервісів, вимогливих до смузі пропускання, таких як IP-телефонія, мережеві ігри, і потокове відео.

Розширений радіус дії
Адаптер DWA-137 надає можливість використання бездротового підключення у важкодоступних місцях. Антена з високим коефіцієнтом посилення, якою обладнаний адаптер, підвищує якість прийому сигналу. Тому з допомогою DWA-137 можна підключатися до бездротової мережі на більшій відстані від маршрутизатора або точки доступу, ніж при використанні звичайного бездротового адаптера. Можливість обертання антени дозволяє усунути зони з низьким рівнем сигналу і поліпшити якість прийому з допомогою точної настройки положення антени в просторі. Добийтеся максимальної продуктивності бездротової мережі, підключити адаптер до бездротового маршрутизатора 802.11n, і користуйтеся підключенням до мережі в будь-якій точці Вашого будинку.

Простота установки і використання
Майстер налаштування D-Link дозволяє легко встановити USB-адаптер. Технологія Wi-Fi Protected Setup (WPS) забезпечує безпечне бездротове підключення, не вимагаючи від користувача складних налаштувань. Завдяки цій технології не потрібно задавати вручну складних кодів шифрування; просто натисніть кнопку, щоб підключити пристрій до мережі та настроїти безпеку. Зворотна сумісність зі стандартом 802.11g дозволяє використовувати його в бездротових мережах з застарілим обладнанням.

Компанія D-Link є всесвітньо відомим розробником і виробником мережевого і комунікаційного устаткування і пропонує широкий набір рішень для:
• створення локальних мереж Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet,
• побудови бездротових мереж і організації широкосмугового доступу,
• передачі зображень і голосу по IP (VoIP),
• проведення відеоконференцій.

D-Link володіє патентами та авторськими правами на ряд унікальних розробок, серед яких комп'ютерні чіпи ASIC, технологічний дизайн, програмне забезпечення та інша інтелектуальна власність. Принципи організації управління виробництвом, використовувані компанією, відзначені сертифікатами системи менеджменту якості ISO 9001, 9002 і сертифікатом системи екологічного менеджменту ISO 14001.

Застосування інноваційних методик і високі вимоги до якості дозволяють компанії випускати високопродуктивні пристрої, що базуються на сучасних стандартах. Йдучи назустріч вимогам споживачів, компанія пропонує найкращі ціни на ринку систем зв'язку в поєднанні з високою якістю пристроїв.
ВиробникD-Link
МодельDWA-137
АртикулDWA-137
Швидкість передачі даннихдо 300Mbps
Стандарт Wi-FiIEEE 802.11 b/g/n
Безпека64/128-бітне WEP-шифрування, Wi-Fi Protected Access (WPA, WPA2)
ІнтерфейсUSB
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12